• Informacje na temat:

  grażyna zielińska na dobre i na złe

Artykuły na temat: grażyna zielińska na dobre i na złe
 • Grażyna Zielińska: Muszę wszystkich rozczarować

  Widzowie za nią przepadają! Dzięki roli babki zielarki z serialu "Ranczo", a także bufetowej ze szpitalnego baru z "Na dobre i na złe", Grażyna Zielińska (65 l.) zjednała sobie wielbicieli. Aktorka na tyle przekonująco wcieliła się w znawczynię zielarstwa, że niektórzy zaczęli prosić ją o rady w tej kwestii...

 • Zmarła aktorka serialu "Na dobre i na złe"

  28 marca zmarła w Warszawie pod długiej i ciężkiej chorobie w wieku 58 lat Jolanta Rzaczkiewicz, aktorka niezawodowa znana wszystkim miłośnikom serialu "Na dobre i na złe" - poinformował portal Filmpolski.pl

 • Grażyna Zielińska straci pracę w "Na dobre i na złe"?!

  Grażyna Zielińska (63 l.) może mieć niedługo duże problemy finansowe!

 • "Na dobre i na złe": Będzie ślub?

  Ekipa serialu "Na dobre i na złe" po raz pierwszy kręciła zdjęcia za granicą! Ruud (Redbad Klijnstra) zabrał bowiem Bożenkę (Edyta Jungowska) do rodzinnego Amsterdamu, by poznała jego rodziców. W tajemnicy przed nią zaplanował też oświadczyny i ... ślub!

 • Grażyna Zielińska: Jestem dla siebie bardzo wymagająca

  Kiedy Grażyna Zielińska (63 l.) pojawia się na ekranie, widz odruchowo się uśmiecha. Od lat gości w popularnych serialach - jako bufetowa w "Na dobre i na złe", i jako zielarka w "Ranczo". Prywatnie stroni od show-biznesu i jest bardzo wymagająca względem siebie.

 • Dwie aktorki skoczą sobie do oczu!

  W 8. odcinku 4. serii "Komisarza Alexa" w gościnnych epizodach zobaczymy dwie znakomite aktorki - Gabrielę Muskałę i Grażynę Zielińską. Grane przez nie sąsiadki nie będą za sobą przepadały, a gdy jedna z nich posądzi drugą o porwanie niemowlęcia, skoczą sobie do oczu!

 • Grażyna Zielińska żegna się z "Ranczem"! "Będę tęskniła"

  Grażyna Zielińska (63 l.) jest jedną z bardziej lubianych polskich aktorek. Ma na koncie wiele ról i wcale nie chce kończyć zawodowej kariery. Pojawił się jednak kłopot – serial z jej udziałem znika z anteny.

 • Telekamery: Co łączy te gwiazdy?

  Pierwsza gala Telekamer "Tele Tygodnia" odbyła się w 1998 roku. Od tego czasu wręczono już czternaście Złotych Telekamer, przyznawanych trzykrotnym zwycięzcom plebiscytu. Zobacz, kto je otrzymał!

 • Na dobre i na złe

  ...później lekarkę o to, że nie starała się wystarczająco, mimo że wzięła od jego rodziny łapówkę. 05:35 NA DOBRE I NA ZŁE _ ODC. 740 Serial obyczajowy, 49 min, Polska, 2018 Reżyseria: Grzegorz Lewandowski Scenariusz: Joanna Wilczewska Zdjęcia: Jan Cybis Aktorzy: Mateusz Janicki, Filip Bobek, Edyta Olszówka, Marcin Kwaśny, Piotr Garlicki, Mateusz Damięcki, Katarzyna Dąbrowska, Grażyna Zielińska, Marek...

 • Jak gwiazdy malują jaja?

  Oto magia świąt! Ogromne strusie jaja w rękach gwiazd przemieniły się w kolorowe pisanki. Wszystkie wspomogą klinikę Budzik budowaną przez fundację "Akogo?". Przy świątecznym stole zasiedli m.in. Piotr Adamczyk, Kasia Cichopek, Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.