• Informacje na temat:

  grażynka lubicz

Artykuły na temat: grażynka lubicz
 • “Klan": Grażynka się... zabujała!

  Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Kasia (Julia Królikowska) słusznie oceniła, iż jej mama Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) zakochała się w panu Leopoldzie (Grzegorz Wons). Czy to właśnie on zastąpi w jej sercu śp. Ryszarda (Piotr Cyrwus)?

 • "Klan": W miłosnym potrzasku

  Po śmierci małżonków zarówno Grażynka, jak i Paweł Lubicz szukają szczęścia u boku nowych partnerów. Wygląda jednak na to, że ta sielanka w "Klanie" nie potrwa zbyt długo...

 • "Klan": Lubicz chce posmakować uroków... emerytury!

  Od razu po powrocie z wczasów w Darłówku Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się do El-medu, żeby – jak powie Widze (Dorota Kamińska) – zrobić nieoczekiwaną kontrolę w firmie. Okaże się, że klinika działa bez zarzutu, więc Lubicz uzna, że wcale nie jest, jak mu się wydawało, niezastąpiony.

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • "Klan": Grażynka w "Tańcu z gwiazdami"?

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażynka Lubicz z "Klanu", podobno bliska jest podpisania kontraktu na występ w "Tańcu z gwiazdami".

 • Grzegorz Wons w "Klanie"

  Do stałej obsady serialowej sagi o rodzie Lubiczów dołączył Grzegorz Wons. Aktora już niebawem zobaczymy w roli szarmanckiego Leopolda Kwapisza.

 • "Klan": Grażynka i Poldek przyłapani na pocałunkach!

  Znajomość Grażynki Lubicz (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i poznanego przez nią na cmentarzu Leopolda Kwapisza (Grzegorz Wons) zamieni się w... pełen namiętności związek! Poznaj szczegóły!

 • Szybkie pocieszenie po Ryśku?!

  Wkrótce Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) z "Klanu" owdowieje. Co powiedzą ludzie, gdy w jej życiu szybko pojawi się inny mężczyzna?

 • "Klan": Grażynka i Poldek pobiorą się za dwa tygodnie!

  Grażyna Lubicz (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), wdowa po śp. Ryszardzie (Piotr Cyrwus), i jej narzeczony Leopold Kwapisz (Grzegorz Wons) wezmą ślub w ekspresowym tempie. Uda im się pokonać wszystkie trudności i załatwić formalności.

 • Oto nowy przyjaciel Grażynki!

  Twórcy "Klanu", najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce, niezmiennie od 16. sezonów zaskakują swoich fanów nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Do obsady sagi rodu Lubiczów dołączył właśnie Daniel Olbrychski. Poznaj szczegóły!

Zdjęcia na temat: grażynka lubicz
Dyskusje na temat: grażynka lubicz
 • Re: "Klan": Dr Lubicz chory na białaczkę!

  Ostatni odcinek Klanu. Grażynka patrzy w okno z Maciusiem i głaszcząc go po głowie mówi: - Patrz Maciek jaki ładny grzyb.

 • Re: "Klan": Grażynka i Poldek pobiorą się za dwa tygodnie!

  A co na to śp. Ryszard Lubicz? Obawiam się, że jego duch będzie ich nawiedzał i łomotał szufladami oraz drzwiami.

 • Re: "Klan": Maciek pożałuje, że zwolnił Kasię

  Ludzie z tym zespołem są dobrzy pozbawieni wyrachowania, szczerzy i prostolinijni. nie zwolniliby nikogo. to scenarzyscie tego gópiego gniota się POepało...niebawem mu wyjdzie ze scenariusza , że lubicz jest własnym ojcem a grażynka własną matką i , że ma enisa

 • Re: "Klan": Lubiczowie w miłosnym potrzasku

  Jeżeli Barbra wejdzie w życie Lubicza- przestaję oglądać Klan. Nie życzymy sobie Barbary. Wiga powinna zostać drugą Panią Lubicz. A Grażynka z Leopoldem jest parą ok. I do tego super babcia - mama Leopolda.

 • Re: "Klan": Maciek pożałuje, że zwolnił Kasię

  nieświadomi klienci spożywają. Oczywiście maciusia to bardziej nakręca i w ruch idzie piwnica,sznury,pejcze gumowe dill do sy. Kto nauczył maciejka sztuki krojenia lu dzi? Nie kto inny jak dr. Lubicz. Który(...) pana w płaszczu który obnażał się przed szkołami. Jest co analizować... Np. Pani grażynka... w dzień wspaniała matka i żona w nocy zaś bywalczyni zlotów swing e rsów,zwana żelazną ci... na stronach dla

 • Re: "Klan": Michał przyzna się siostrze do dziecka z Sandrą

  ,że chciałbym też, by po wakacjach w Gdyni Kasię Lubicz spotkała próba gwałtu na niej ze strony dwóch kolegów po pijaku. Wtedy Grażynka znienawidzi Leopolda obwiniając go za to, gdyż namówił ją by się zgodziła puścić Kasię do Gdyni. Między Grażynką a Leopoldem nadejdą czarne chmury i Grażynka odejdzie od Leopolda i wypłacze się w ramionach Arkadiusza, który w przeciwieństwie do Leopolda bardzo

 • Re: Zaręczyny w "Klanie" i "M jak miłość"!

  Grażynka wyjdzie za mąż za Leopolda Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasakra po prostu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrze, że są jeszcze normalni ludzie w tym kraju!!! Niedługo wszyscy obudzimy się z ręką w nocniku, bo znowu polikwidują zakłady pracy i ciekawe kto nam wtedy da na chleb, już wiem! Pewnie Grażynka z ,,Klanu" lub Anna z ,,M jak masakra" (czyt. ,,... miłość) spokojnie, jesteśmy uratowani, jak nie będziemy

 • Re: Jak umrze Rysiek Lubicz?

  i Grażynka zwiąże się z Mariuszem..

 • Re: Jak umrze Rysiek Lubicz?

  i Grażynka zwiąże się z Mariuszem.. to zwiąże się czy pójdzie spać ?