• Informacje na temat:

  grażynka z klanu aktorka

Artykuły na temat: grażynka z klanu aktorka
 • Grażynka z "Klanu" wraca na scenę po 15-letniej przerwie!

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz z "Klanu", po 15-letniej przerwie wraca na teatralną scenę! Aktorka, niegdyś gwiazda wrocławskiego Teatru Polskiego, już 19 października zadebiutuje przed warszawską publicznością u boku Artura Barcisia, czyli Jerzego Kolędy z "M jak miłość".

 • Grażynka z "Klanu" zmęczona?

  Grażynka z "Klanu" czy Halinka ze "Świata według Kiepskich"? Już dziś się dowiemy kto odpadnie z programu "Jak Oni śpiewają". Tymczasem Grażynka, czyli Małgorzata Ostrowska-Królikowska mówi, że rodzina chce jej powrotu do domu.

 • "Klan": Ślub, romanse i rozczarowania

  ...- Najbliższe miesiące będą obfitowały w ciekawostki i zwroty akcji - mówi Paweł Karpiński, producent "Klanu". W Wielkanoc nareszcie dojdzie do długo oczekiwanego ślubu Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) z Miłoszem (Konrad Darocha).

 • Grażynka wraca do "Klanu"

  Po półrocznej przerwie na ekrany TVP 1 powraca Małgorzata Ostrowska-Królikowska, odtwórczyni roli Grażynki w serial u "Klan".

 • "Klan": 20 lat na antenie!

  Dokładnie 20 lat temu - 22 września 1997 roku - TVP1 rozpoczęła regularną emisję "Klanu", który wciąż gości na antenie i wciąż wzbudza ogromne emocje. - Ten serial to kawał historii - twierdzi Karolina Korwin-Piotrowska. - Nigdy go nie zdejmą, będą kręcić, nawet gdy wybuchnie wojna atomowa - dodaje.

 • Święta rodzinnego klanu

  Przygotowania do Bożego Narodzenia rozpoczynają się w domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, czyli Grażyny Lubicz z "Klanu", już na początku grudnia. Dla aktorki święta są jedną z niewielu okazji, kiedy cały swój czas może poświęcić rodzinie - mężowi i dzieciom.

 • Też chciała odejść z "Klanu"?!

  ...- przyznaje aktorka w wywiadzie dla miesięcznika "Dobre rady". Na szczęście Grażynka szybko się opanowała. W końcu gdyby nie praca na planie serialu, dość trudno byłoby jej utrzymać liczną rodzinę, na(...)Małgorzata Ostrowska- Królikowska lubi i szanuje swoją pracę. Nic dziwnego, w końcu już 16 lat wciela się w postać Grażynki Lubicz. Aktorka przyznaje jednak, że po tym jak Piotr Cyrwus zdecydował się...

 • Wygraj randkę z Grażynką z "Klanu"!

  Producenci "Klanu", Paweł Karpiński i Wojciech Niżyński, zaprosili fanów swojego serialu do udziału w trzech licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • "Klan": Bożenka jest w drugiej ciąży!

  O tym, że Kazuniowie po raz drugi zostaną rodzicami dowiemy się już w najbliższy czwartek - 28 lutego - o godzinie 18.00, kiedy to TVP1 rozpocznie emisję 3441. odcinka "Klanu". Miłosz wróci do domu(...)). Kiedy kilka tygodni temu Agnieszka Kaczorowska poinformowała twórców "Klanu", że spodziewa się dziecka i wkrótce będzie to widoczne, scenarzyści zdecydowali, by również grana przez nią Bożenka była...

 • "Klan" i "M jak Miłość" zagrożone

  Piotr Szwedes decyzją widzów musiał się pożegnać z programem "Jak ONI śpiewają". Teraz emocje są jeszcze większe, bo odpaść może... Grażynka z "Klanu", czyli Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Zdjęcia na temat: grażynka z klanu aktorka
Wideo na temat: grażynka z klanu aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....

Dyskusje na temat: grażynka z klanu aktorka
 • Re: Bożenka z "Klanu" oblała egzaminy!

  A co z niej za aktorka, już teraz robi minę w ciup jak jej serialowa mama Grażynka, mów dziwczyno pełną gębą a nie półgębkiem.....wtedy może dostaniesz się do szkoły aktorskiej