• Informacje na temat:

  green depp

Artykuły na temat: green depp
 • Zostawił 400 dolarów napiwku!

  W sobotę gwiazdor nowego filmu "Green Zone" udał się wraz z żoną Lucianą i przyjaciółmi do restauracji Stanton Social w Nowym Jorku i pozostawił tamtejszych kelnerów z bardzo dobrymi wspomnieniami na(...) hojności w restauracji. W ubiegłym roku Johnny Depp odwdzięczył się kelnerom jednej z restauracji w Chicago dając im aż 4 tysiące dolarów napiwku po kolacji, na którą zaprosił swoich kolegów z planu...

 • Johnny Depp i rodzina wampirów

  Serwis Entertainment Weekly opublikował pierwszy fotos z najnowszego filmu Tima Burtona "Dark Shadows". Główną rolę głowy rodziny wampirów - Barnabasa Collinsa - gra Johnny Depp.

 • Kate Moss zaręczona

  Muzyk miał oświadczyć się Kate w jej 36. urodziny. Z tej okazji specjalnie przyleciał na Mustique, gdzie pracowała. Pierścionek pomógł wybrać nie kto inny jak Philip Green, potentat brytyjskiej(...) wspólny język z 8-letnią córką modelki, Lilą Grace. Do dawnych miłości Kate Moss zalicza się także aktor Johny Depp, z którym spędziła 4 lata. Niedawno media obiegła wiadomość, że do dawnego romansu...

 • Pfeiffer i Depp u Tima Burtona

  Michelle Pfeiffer ma szansę dołączyć do obsady nowego filmu Tima Burtona "Dark Shadows". Jeśli rozmowy zakończą się pomyślnie, aktorka wystąpi u boku Johnny'ego Deppa, który w produkcji gra główną rolę.

 • Johnny Depp wampirem alfa?

  Johnny Depp uważa, że zdetronizował dotychczasowego "króla wampirów", Roberta Pattinsona. Zdaniem aktora, Barnabas Collins, którego zagrał w "Mrocznych cieniach", jest bardziej męskim krwiopijcą niż Edward Cullen, bohater ekranizacji sagi "Zmierzch".

 • Depp jako wampir u Burtona

  W sieci pojawiły się trzy nowe zdjęcia z kręconego przez Tima Burtona horroru "Mroczne cienie". Fanom Johnny'ego Deppa na pewno spodoba się on w roli... krwiożerczego wampira.

 • Eva Green: Diaboliczna Angelique

  5 października na płytach DVD i Blu-ray pojawił się najnowszy film Tima Burtona "Mroczne cienie". Jedną ról w kinowej adaptacji popularnego serialu lat 60. gra wcielająca się w postać seksownej czarownicy Eva Green.

 • Eva Green: Nieprzyzwoicie piękna

  Zabójczy wygląd, inteligencja i skromność - tak pisał o Evie Green, odtwórczyni jednej z głównych ról w "Ostatniej miłości na Ziemi", magazyn "Vogue". - Uwielbiam pracować z Evą, jest fantastyczna - komplementował z kolei Ewan McGregor, jej partner z planu.

 • Johnny Depp: Aktor o stu twarzach

  Gwiazdor filmowy, reżyser, producent, muzyk, ulubiony aktor Tima Burtona. Posiada sporą kolekcję kapeluszy, peruk i sztucznych wąsów, jest honorowym członkiem indiańskiego plemienia Komanczów. Johnny Depp, który zagrał już w prawie 60 filmach, kończy w niedzielę, 9 czerwca, 50 lat. Czego jeszcze nie wiemy o ekscentrycznym aktorze?

 • Rywalizacja dwóch "Piratów"

  Orlando Bloom i Johnny Depp otrzymali nominacje do brytyjskich National Movie Awards w kategorii najlepszy aktor.