• Informacje na temat:

  greg kinnear aktor

Artykuły na temat: greg kinnear aktor
 • "House of Cards": Greg Kinnear i Diane Lane w obsadzie

  Diane Lane oraz Greg Kinnear zagrają główne role w finałowym sezonie "House of Cards". Zdjęcia na planie serialu ruszyły wczoraj.

 • Greg Kinnear u boku Meryl Streep

  Greg Kinnear ( "Byliśmy żołnierzami" ) dołączył do obsady filmu "Dark Matter", w którym wystąpią również Meryl Streep ( "Godziny" ) i chiński aktor Liu Ye ( "Balzac i mała Chinka" ). Prace na planie rozpoczną się wiosną przyszłego roku, w stanie Utah.

 • "House of Cards": Pierwszy zwiastun finałowej serii

  ...także Michael Kelly, Diane Lane, Greg Kinnear, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Cody Fern, Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott and Boris McGiver. Przypomnijmy, że w październiku 2017(...) przy okazji stwierdził, iż zdarzenia nie pamięta, a jeżeli do niego doszło, to dlatego, że był pijany. W wyniku zaistniałej sytuacji oraz innych oskarżeń Netflix zrezygnował ze współpracy z aktorem...

 • Peter Sarsgaard zamiast Grega Kinneara

  Peter Sarsgaard ( "Nie czas na łzy" ) zagra obok Haydena Christensena w filmie "Shattered Glass", który powstaje w wytwórni Lions Gate Films. Aktor zastąpi na planie Grega Kinneara w roli Chucka Lane'a, redaktora naczelnego magazynu "New Republic".

 • "House of Cards": Szósty sezon powstał dzięki Robin Wright

  W programie "The Talk" wyemitowanym na antenie stacji CBS aktorka Patricia Clarkson przyznała, że to właśnie dzięki wytrwałości Robin Wright powstał szósty i finałowy sezon serialu "House of Cards".

 • "Rodzina Kennedych" już w Polsce

  Kontrowersyjna opowieść o lojalności wobec rodziny i poddaniu się woli dominującego ojca. Jak bracia Kennedy dochodzili do władzy, ulegali namiętnościom i co poświęcili dla wyższej idei?

 • Kontrowersyjny serial o potężnej rodzinie

  ...dla Elle. Więcej szczegółów dotyczących powstawania "Rodziny Kennedych" zdradził odtwórca głównej roli, Greg Kinnear. - Dostąpiłem niewiarygodnego zaszczytu. Kiedy się urodziłem Jack był(...) dokonał, co po sobie zostawił, ale również dlatego, że był tak fascynującym człowiekiem. Łączyły go niesamowite relacje z bratem, ojcem i żoną - podkreślał aktor. Przyznał, że w przygotowaniu do roli...

 • Nowy film twórców "Małej Miss"

  Valerie Faris i Jonathan Dayton nie nakręcili filmu od czasu "Małej Miss". Teraz planują powrót za kamerę, a ich następnym projektem będzie "He Loves Me".

 • Kto zgarnie Emmy?

  ...aktor pierwszoplanowy w miniserialu lub filmie telewizyjnym Greg Kinnear - The Kennedys Barry Pepper - The Kennedys Edgar Ramirez - Carlos William Hurt - Too Big To Fail Idris Elba - Luther(...) aktor pierwszoplanowy w serialu dramatycznym Steve Buscemi - Zakazane imperium Kyle Chandler - Friday Night Lights Michael C. Hall - Dexter Jon Hamm - Mad Men Hugh Laurie - Doktor House Timothy...

 • Hawajskie wyznania gwiazd

  W niedzielę, 15 czerwca, zakończył się czwarty festiwal filmowy na wyspie Maui. Wśród jego gości jak zwykle nie zabrakło wielkich gwiazd kina, choć nie wszyscy zapowiedziani goście zdołali dotrzeć na Hawaje. Nie zjawił się Anthony Hopkins ( "Bad Company" , "Czerwony smok" ), pojawili się natomiast inni znakomici goście.