• Informacje na temat:

  greg zgliński

Artykuły na temat: greg zgliński
 • "Zbrodnia": Greg Zgliński - reżyser, który kocha aktorów

  Reżyser filmu "Wymyk" oraz seriali "Zbrodnia", "Paradoks" i "Londyńczycy" - Greg Zgliński - słynie z zaangażowania w tworzenie dobrych relacji z aktorami. Powód? -Reżyser, który nie kocha aktorów, nigdy nie dostanie od nich tyle, ile by chciał, jak w miłości - wyjaśnia.

 • Powstanie kinowy film inspirowany płytą Kasi Stankiewicz

  Najnowsza płyta Kasi Stankiewicz stała się inspiracją nie tylko dla malarzy i rzeźbiarzy, lecz także twórców filmowych. Na podstawie piosenek z albumu "Lucy and the Loop" nakręcony zostanie film, składający się z dziesięciu odrębnych etiud. W pracy przy projekcie wezmą udział m. in. Jacek Borcuch i Grzegorz Zgliński.

 • Byliśmy na planie serialu "Paradoks"

  Bogusław Linda w roli opryskliwego i niestroniącego od używek komendanta, świetny scenariusz Igora Brejdyganta oraz Greg Zgliński i Borys Lankosz - dwóch młodych zdolnych reżyserów - to chyba najlepsza reklama dla powstającego właśnie w Łodzi "Paradoksu". W poniedziałek na planie twórcy nowego serialu Dwójki gościli dziennikarzy i fotoreporterów.

 • Joanna Kulig: Najtrudniejszy był '"Sponsornig"

  Gwiazda serialu "O mnie się nie martw", Joanna Kulig, przyznała, że najtrudniejszą rolą w jej dotychczasowej karierze był występ u boku Juliette Binoche w filmie "Sponsoring".

 • Linda wraca do seriali

  W Łodzi rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Paradoks" Grega Zglińskiego, w którym główne role zagrają Bogusław Linda i Anna Grycewicz.

 • Wojciech Zieliński jako gliniarz z ideałami

  W pierwszym polskim serialu AXN "Zbrodnia" Wojciech Zieliński śledzi seryjnego mordercę, biega po wydmach i walczy z bezsennością. Czy rola komisarza Nowińskiego to jego trampolina do sukcesu?

 • Linda jak Clint Eastwood?

  W Łodzi trwają zdjęcia do nowego serialu sensacyjno-kryminalnego TVP2 "Paradoks" w reżyserii Grega Zglińskiego i Borysa Lankosza. Jeden z 13 odcinków serialu wyreżyseruje też scenarzysta Igor Brejdygant.

 • Spike Lee i Greg Zgliński w Wenecji

  Na festiwalu filmowym w Wenecji w ramach konkursu o nagrodę Złotego Lwa został w poniedziałek, 6 września, zaprezentowany szwajcarski film "Tout hiver sans feu" w reżyserii urodzonego w Warszawie Grega Zglińskiego. W niedzielę, 5 września, festiwalowa publiczność wygwizdała film Michele Placido "Ovunque sei" ("Gdziekolwiek jesteś"). Skandal wywołał także film Spike'a Lee, zasiadającego

 • Najmocniejszy film roku!

  Reklamowany jako najmocniejszy film roku "Wymyk" wreszcie trafia na ekrany! Na obsypany nagrodami debiut reżyserski Grega Zglinskiego ze świetną rolą Roberta Więckiewicza, czyli Blachy z "Odwróconych", będzie się można wybrać do kina od 18 listopada.

 • Obrót o sto osiemdziesiąt stopni

  "Wymyk" , reż. Greg Zgliński, Polska 2011.

Zdjęcia na temat: greg zgliński
Wideo na temat: greg zgliński
 • Wymyk

  Bracia Alfred i Jerzy uczestniczą w brutalnym incydencie: w trakcie podróży kolejką podmiejską kilku chuliganów napastuje dziewczynę. Jerzy staje w jej obronie, Alfred zaś zawodzi - reaguje poniewczasie i staje się biernym świadkiem tragedii młodszego brata, który zostaje wyrzucony z pędzącego pociągu.

 • Niebo istnieje... naprawdę

  Film "Niebo istnieje... naprawdę" zrealizowany został na podstawie światowego bestselleru. Książka sprzedała się w 8 mln, przetłumaczona na 35 języków. To prawdziwa historia Coltona Burpo (Connor Corum) chłopca, który podczas operacji znalazł się na granicy życia i śmierci. Rodzice (Kelly Reilly, Greg Kinnear) nie spodziewali się, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszą piękną i wyjątkową opowieść o podróży chłopca do nieba i z powrotem. Czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...