• Informacje na temat:

  greta

Artykuły na temat: greta
 • Klaus i Greta

  Jack wkrada się do domu Nancy Jack oficjalnie oznajmia, że zapomniał już o Nancy. Odkrywa jednak, że w sylwestrową noc nagrał się jej na pocztę głosową,...

 • "Eden": "Boyhood" w rytmie Daft Punk

  Nagrodzona w Cannes i wyróżniona na najważniejszych festiwalach francuska reżyserka Mia Hansen-Love przedstawia przejmującą i elektryzującą opowieść o ludziach, których muzyka klubowa portretuje lepiej niż cokolwiek innego. "Eden", czyli pulsująca tanecznym bitem podróż młodego człowieka w dorosłość, w kinach już w maju!

 • Piotr Adamczyk: Jak wyglądają jego relacje z włoską pięknością?

  ...kobiet. Greta, jedna z popularniejszych włoskich aktorek, przyciąga męskie spojrzenia. Zauważył to sam reżyser serialu. Jak dowiedzieli się dziennikarze "Dobrego Tygodnia" od osoby z ekipy i co...

 • Zrekonstruowana "Kronika wypadków miłosnych"

  Cyfrowa premiera filmu "Kronika wypadków miłosnych" Andrzeja Wajdy na podstawie scenariusza Tadeusza Konwickiego odbyła się 2 lutego w warszawskim kinie Kultura. Gośćmi pokazu organizowanego przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich byli twórcy i aktorzy zrekonstruowanego cyfrowo filmu.

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy kultowych seriali u boku Aleksa!

  Już wkrótce u boku czworonożnego detektywa zobaczymy kilka gwiazd znanych z kultowych polskich seriali. Gościnne role w "Komisarzu Aleksie" zgodzili się zagrać m.in. Ewa Szykulska, czyli Lala Koniecpolska z "Kariery Nikodema Dyzmy", Helena Norowicz i Wojciech Duryasz, czyli Greta i porucznik Stolp ze "Stawki większej niż życie".

 • Słynni laureaci i oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne oraz Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach nagrodzonych złotymi statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

 • Piękna modelka... i wyrodna matka!

  W Leśnej Górze... jak w Mediolanie! Już wkrótce, serialowy szpital odwiedzi słynna modelka - Greta. A do obsady "Na dobre i na złe" gościnnie dołączy Violetta Kołakowska - w odcinku numer 479.

 • Greta Garbo była szantażowana?

  Nieżyjąca hollywoodzka gwiazda filmowa Greta Garbo była szantażowana przez swoją byłą towarzyszkę życia, dramatopisarkę i reporterkę Mercedes de Acosta, która w latach 60. usiłowała wyłudzić od aktorki pieniądze, grożąc jej, że ujawni tajemnice ich miłosnego związku. Tak przynajmniej twierdzi w niedzielnym wydaniu brytyjska gazeta "Sunday Telegraph".

 • Linia życia

  Kesslerowie wraz z zaproszonymi gośćmi oglądają w telewizji program, w którym wystąpili Leon i Greta. Wszyscy wspaniale się bawią. Tylko Adam nie ma powodów...

 • Greta Garbo: nie ma skandalu

  Greta Grabo, zagadkowa hollywoodzka gwiazda, dała prasie brukowej ostatni już powód do plotek . Pomimo spekulacji na temat listów pisanych przez szwedzką aktorkę do przyjaciółki Mercedes de Acosta, mających rzekomo świadczyć o tym, że była lesbijką, dokumenty ujawnione ostatnio przez muzeum w Filadelfii nie wskazują na tego rodzaju związek pomiędzy kobietami.

Zdjęcia na temat: greta
Wideo na temat: greta
 • Frances Ha

  Greta Gerwig, okrzyknięta "Woodym Allenem" w spódnicy, w roli Frances Ha - niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...

 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...

Dyskusje na temat: greta