• Informacje na temat:

  greta garbo

Artykuły na temat: greta garbo
 • "M jak miłość": Miła, ale z charakterkiem

  Greta Garbo są prawdziwymi aktorkami, a nie osoba z moją "zewnętrznością" - dodawała. Dlatego też zaczęła poważnie myśleć o studiowaniu medycyny. Ponieważ jednak słowa nauczycielki poruszyły delikatną...

 • Słynni laureaci i oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne oraz Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach nagrodzonych złotymi statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.

 • Danuta Szaflarska wraca do zdrowia!

  ...córki z tych małżeństw - Maria i Agnieszka.  Szaflarska nigdy nie podjęła decyzji o aktorskiej emeryturze. Występuje w teatrze, w zeszłym roku zagrała Gretę Garbo w węgierskim filmie. I oby zdrowie...

 • Nieznane oblicze Grety Garbo

  Niepozorna kobieta w płaszczu spaceruje po nowojorskiej ulicy. Jej filmowana z oddali postać jest nieostra, ale to bez wątpienia Greta Garbo. "Jedna z najbardziej uwielbianych kobiet świata desperacko pragnie zachować anonimowość" - głos Julie Christie ( "Marzyciel" , "Troja" ) rozpoczyna narrację nowego filmu dokumentalnego "Garbo", opowiadającego o zmarłej w 1990 roku legendzie kina.

 • Katarzyna Herman we "Wszystko przed nami"

  ...wystarczałaby. Czy można sobie przypomnieć jakiś wywiad z Gretą Garbo? Bardzo bym chciała zostać gwiazdą kina niemego. Moje ulubione sceny to te, w których nie mówię nic! A jak aktorka wypadnie...

 • Pamiątki po Grecie Garbo

  Aukcja pamiątek po ikonie złotej ery Hollywood, Grecie Garbo przyniosła wpływy dziesięciokrotnie wyższe niż pierwotnie szacowano. Wielbiciele słynnej aktorki prześcigali się w licytowaniu jej sukni, dokumentów oraz mebli.

 • Greta Garbo była szantażowana?

  Nieżyjąca hollywoodzka gwiazda filmowa Greta Garbo była szantażowana przez swoją byłą towarzyszkę życia, dramatopisarkę i reporterkę Mercedes de Acosta, która w latach 60. usiłowała wyłudzić od aktorki pieniądze, grożąc jej, że ujawni tajemnice ich miłosnego związku. Tak przynajmniej twierdzi w niedzielnym wydaniu brytyjska gazeta "Sunday Telegraph".

 • Sensacyjna korespondencja Grety Garbo

  Sekretne listy miłosne Grety Garbo, bogini srebrnego ekranu, do jej kochanki - dramatopisarki i reporterki Mercedes De Acosta, będą po raz pierwszy udostępnione szerokiej publiczności w kwietniu, w amerykańskim muzeum.

 • Greta Garbo: Setna rocznica urodzin

  W niedzielę, 18 września, przypada setna rocznica urodzin Grety Garbo, jednej z największych legend kina. Była symbolem "wiecznej kobiecości", wyniosłości, elegancji, niedostępności i tajemniczości. Jednak w odróżnieniu od wielu innych gwiazd ekranu, była też świetną aktorką.

 • Hołd dla Grety Garbo

  Z okazji przypadającej w tym roku setnej rocznicy urodzin legendy kina Grety Garbo, w Hollywood odbędzie się wiele rocznicowych spotkań, pokazów i wystaw poświęconych pamięci aktorki. Już w czwartek, 14 kwietnia, Amerykańska Akademia Filmowa organizuje uroczystość, której bohaterami będą osoby znające słynną Garbo.

Wideo na temat: greta garbo
 • Frances Ha

  Greta Gerwig, okrzyknięta "Woodym Allenem" w spódnicy, w roli Frances Ha - niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...

 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...

Dyskusje na temat: greta garbo
 • Re: "M jak miłość": Wraca do serialu!

  gwiazda to była Greta Garbo, a to - najwyżej kometa...

 • Re: "M jak miłość": Zosia nie wraca!

  Gwiazda Aleksandra Wróblewska.. Dla mnie gwiazda to Greta Garbo albo Pani Krystyna Janda

 • Re: "M jak miłość": Miła, ale z charakterkiem

  Pani Tereso, jest Pani jak Sophia Loren, Gina Lollobrigida czy Greta Garbo tylko troszke w innym wydaniu ale niekoniecznie gorszym:) a dla wielu napewno lepszym :) To jest tylko kwestia indywidualnego odbioru a zapewniam ze wdzięku osobistego Pani nie brakuje:) Zycze Pani wszystkiego co najlepsze :)

 • Re: Nietypowe nawyki gwiazd

  Wierzbicka jest zdecydowanie z tych trzech na zdjęciach najładniejsza. Wygląda jak Greta Garbo, ale nie potrafi tego wykorzystać. Szkoda. Mogłaby być piękną kobietą, bardzo interesującą postacią, gdyby postarała się być troszkę mądrzejsza.

 • Re: Niezapomniane seriale lat 80., które nigdy się nie zestarzeją!

  Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino Kinomana, kinomana marzenia kinomana Kinomana, kinomana, marzenia kino. Żeby tak zobaczyć naraz w jednym filmie Jak Rambo z Bondem na dzikim zachodzie Załatwiają gangi i bandy dzikie Sowieckich Indian wyposażonych w łodzie. W łodziach podwodnych załogi kobiet Brigitte Bardot i Greta Garbo Claudia

 • Odcisnęli dłonie w Alei Gwiazd

  No w istocie Rybotycka w M jak M jest niemal tak wielka jak Greta Garbo czy Ingrid Bergman. Odcisk dłoni się należy, jeśli nagniotek jej nie wystarczy.

 • Re: Kasia Zielińska wyszła za mąż!

  Proszę mi wytłumaczyć-Greta Garbo jest gwiazdą bezapelacyjnie, a toto to kto

 • Re: Anna Mucha: Aktorka od kuchni. Mucha...

  Skoro te miernoty nazywacie "gwiazdami" to kim byli lub sa takie panie jakClaudia Cardynale, Bardot, Elizabeth Taylor, Kim Novak, Katherina Hepburn, Greta Garbo Ava Gardner Merlin Monroe to gwiazdy swiatowego kina zdobywczynie Oscarow a te panienki o sztuce i graniu nie maja na razie zielonego pojecia jedno co posiadaja to cyc... i du..... i na tym chca robic kariere ale z tym to sie robi kariere