• Informacje na temat:

  greta garbo zdjęcia

Artykuły na temat: greta garbo zdjęcia
 • Nieznane oblicze Grety Garbo

  Niepozorna kobieta w płaszczu spaceruje po nowojorskiej ulicy. Jej filmowana z oddali postać jest nieostra, ale to bez wątpienia Greta Garbo. "Jedna z najbardziej uwielbianych kobiet świata desperacko pragnie zachować anonimowość" - głos Julie Christie ( "Marzyciel" , "Troja" ) rozpoczyna narrację nowego filmu dokumentalnego "Garbo", opowiadającego o zmarłej w 1990 roku legendzie kina.

 • Znaczek z Gretą Garbo najpiękniejszy

  Portret Grety Garbo, dzieło polskiego artysty Piotra Naszarkowskiego, zdobył tytuł najpiękniejszego znaczka 2005 roku w dorocznym i bardzo popularnym w Szwecji plebiscycie ną najpiękniejszy znaczek roku. Znaczek wydano z okazji setnej rocznicy urodzin gwiazdy.

 • Edward Norton diagnozuje Amerykę

  Edward Norton ( "25 godzina" , "Frida" ) powiedział, że jego ostatnia filmowa rola aroganckiego brytyjskiego lekarza, który chce zmieniać świat jest metaforą dzisiejszej Ameryki. Aktor przebywa w Szanghaju, gdzie kończy zdjęcia do filmu Johna Currana "The Painted Veil".

 • Kolejna "Anna Karenina"

  Jeszcze we wrześniu mają się rozpocząć zdjęcia do kolejnej już adaptacji powieści Lwa Tołstoja, "Anna Karenina". Role główne zagrają w niej, Keira Knightley, która wcieli się w tytułową postać i Jude Law, który zagra jej męża Aleksieja Karenina.

Wideo na temat: greta garbo zdjęcia
 • Frances Ha

  Greta Gerwig, okrzyknięta "Woodym Allenem" w spódnicy, w roli Frances Ha - niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.