• Informacje na temat:

  greta gerwig reżyser

Artykuły na temat: greta gerwig reżyser
 • Woody Allen zmienia tytuł

  Najnowszy film Woody'ego Allena będzie zatytułowany "Nero Fiddled". Amerykański reżyser zdecydował się na zmianę tytułu, ponieważ dotychczasowa propozycja "Bop Decameron" wprawiała fanów w niemałą konsternację.

 • Woody Allen zagra alfonsa

  Mistrz komedii Woody Allen zagra jedną z głównych ról w filmie "Fading Gigolo". Reżyserem obrazu jest John Turturro, który zaprezentuje także swoje możliwości aktorskie.

 • Woody Allen: Rzym to dzieło sztuki

  "Zakochani w Rzymie" - najnowszy film Woodyego Allena - wejdzie do polskich kin już w sierpniu. W głównych rolach zobaczymy plejadę gwiazd, m.in.: Penelope Cruz, Roberto Benigniego oraz... samego reżysera.

 • Woody Allen: Premiera latem!

  Ujawniono, kiedy odbędzie się premiera najnowszego filmu Woody'ego Allena, zatytułowanego "Nero Fiddled". Uroczysty pokaz zaplanowano na 22 czerwca 2012 roku.

 • "To Rome with Love" Allena: Jest zwiastun!

  W internecie pojawił się zwiastun najnowszej komedii Woody'ego Allena "To Rome with Love". W doborowej obsadzie znalazło się miejsce dla Penelope Cruz (zagra prostytutkę), której obecność w zapowiedzi filmu stanowi najjaśniejszy punkt trailera.

 • Woody Allen wraca do aktorstwa

  Po 5-letniej aktorskiej absencji Woody Allen pojawi się w swym najnowszym filmie "The Bop Decameron". Ostatni raz oglądaliśmy go po drugiej stronie kamery w obrazie "Scoop - gorący temat" (2006).

 • Woody Allen ma słabość do...

  Niedawno jeden z najbardziej popularnych reżyserów Woody Allen przyznał, że gdyby mógł, w każdym swoim filmie główną rolę obsadzałby 54-letnim Alekiem Baldwinem. Ma do niego ogromną słabość i uważa go za swoją tajną broń.

 • Gwiazdy filmu Allena już w Rzymie

  W piątek, 13 kwietnia, w Rzymie odbędzie się długo oczekiwana światowa prapremiera najnowszego filmu Woody'ego Allena "To Rome with Love". Do Wiecznego Miasta przybywają odtwórcy głównych ról; jest już między innymi Penelope Cruz.

 • Wenecja: Wielki powrót Ala Pacino

  Każdego roku na weneckim festiwalu jedna z gwiazd szerokiego ekranu gości na czerwonym dywanie więcej niż zaledwie raz. Dwa lata temu królową Lido di Venezia była Jessica Chastain, w zeszłym roku owacje zbierał multi-utalentowany James Franco (który swoją drogą i w tym roku przyjedzie do Wenecji zaprezentować najnowszy film). 71. edycja festiwalu niezaprzeczalnie należy jednak do Ala Pacino.

 • "Arthur": Sprośna komedia i romans

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. W trafiającym własnie na sklepowe półki remake'u główne role grają: Russel Brand i Helen Mirren.