• Informacje na temat:

  greta scacchi

Artykuły na temat: greta scacchi
 • Syn Figury idzie w jej ślady!

  ...wystąpiła gwiazda i ostatecznie zagrała Greta Scacchi. Figura pojawiła się tylko w jednej scenie. Jednak dwa lata później wystąpiła w kolejnym filmie Altmana "Pret-a-Porter". Kariera w Hollywood zdarza...

 • Kevin Spacey kręci w Europie

  Kevin Spacey ( "K-PAX" , "Życie za życie" ) rozpoczął w Niemczech zdjęcia do reżyserowanego przez siebie filmu "Beyond the Sea". Obraz jest opowieścią o życiu i tragicznej śmierci słynnego piosenkarza Bobby'ego Darina. W ostatniej chwili do aktorskiej ekipy dołączyła dwukrotnie nominowana do Oscara Brenda Blethyn ( "O mały głos" , "Joint Venture" ).

 • Telewizyjny Kevin Spacey

  Kevin Spacey ( "American Beauty" , "K-PAX" , "Życie za życie" ) zawsze należał do twórców poszukujących nowych wrażeń i doświadczeń. Nagrodzony Oscarem aktor, który kończy właśnie reżyserowanie swojej drugiej fabuły, ogłosił, iż wkrótce spróbuje swoich sił w telewizji. Stacja Fox Broadcasting Co. kupiła od jego firmy Trigger Street scenariusz pilota komediowego serial u, opartego na motywach książki "The Teenage Investor: How to Start Early, Invest Often & Build Wealth".

 • Syn Figury będzie aktorem!

  Przez lata była symbolem seksu niemal na miarę Marilyn Monroe. Udowodniła jednak, że uroda to nie jedyny jej atut. Katarzyna Figura jest świetną aktorką. Niedawno jej pierworodny syn Aleksander postanowił także zostać aktorem.

 • Lewis i nieświadome kazirodztwo

  Juliette Lewis, aktorka nominowana do Oscara za "Przylądek strachu" i znana z głośnych "Urodzonych morderców", weźmie udział w najnowszym szkockim dreszczowcu.

 • Sputnik nad Polską po raz piąty

  Wizyta wybitnego reżysera Andrieja Konczałowskiego oraz pokazy nagrodzonego tegorocznym Złotym Lwem w Wenecji dramatu "Faust" Aleksandra Sokurowa są w programie 5. edycji Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Impreza rozpocznie się w czwartek, 17 listopada, w Warszawie.

 • Lata dwudzieste, lata trzydzieste

  Na początku czerwca w Yorkshire rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Znowu w Brideshead" (jedna z największych produkcji europejskich tego roku), adaptacja popularnej, uważanej dziś za klasykę, powieści Evelyn Waugh o tym samym tytule.

 • Mike Figgis we Wrocławiu

  Brytyjski reżyser Mike Figgis ("Burzliwy poniedziałek", "Zostawić Las Vegas", "Hotel") będzie gościem tegorocznej edycji festiwalu Era Nowe Horyzonty, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 23 lipca - 2 sierpnia.

 • Sławomir Idziak: 40 lat za kamerą

  Wybitny polski operator filmowy Sławomir Idziak świętuje 40-lecie pracy zawodowej. Jest autorem zdjęć do prawie 70 filmów, ma w dorobku nominację do Oscara. Jak powiedział PAP, w tym roku zaprezentuje swój nowy projekt internetowy na festiwalu w Cannes.

Wideo na temat: greta scacchi
 • Frances Ha

  Greta Gerwig, okrzyknięta "Woodym Allenem" w spódnicy, w roli Frances Ha - niespełnionej tancerki, niepoprawnej optymistki, uroczej neurotyczki. Frances ma 27 lat i każdego dnia budzi się z nowym pomysłem na przyszłość.

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...

 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...