• Informacje na temat:

  grewinski

Artykuły na temat: grewinski
 • Kayah też walczy z kryzysem

  Piosenkarka nie ukrywa, że trudne czasy przyszły również dla jej wytwórni fonograficznej - Kayax. "Nie wiem na czym stoję. Moje losy są nieznane. Żyję dniem dzisiejszym" - wyznaje.

 • Kayah: Internetowy debiut w Melo.pl!

  Na początku maja ukazała się dwupłytowa składanka największych przebojów Kayah, "The Best & The Rest". Pochodzące z tego wydawnictwa utwory "Córeczko", "Jestem zła" i "Życie jest darem" możecie już kupić w naszym sklepie Melo.pl . To absolutny debiut popularnej wokalistki w internecie!

 • Kayah kupiła apartament w Rio

  Piosenkarka Kayah (43 l.) pieniądze inwestuje w nieruchomości. Ma już dwa domy - jeden z ogrodem pod Warszawą, drugi na Podhalu - oraz ziemię na Mazurach. Ostatnio kupiła 300-metrowy apartament w Rio de Janeiro.

 • Kayah: Niskie miejsce na liście, ale sprzedaż na Złotą płytę

  Nowa płyta Kayah zadebiutowała na 47. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

 • Najważniejsi ludzie show biznesu

  W lutowym wydaniu miesięcznika "Sukces" po raz pierwszy w polskiej prasie zostało opublikowane zestawienie najważniejszych i najbardziej wpływowych osób zajmujących się muzycznym show biznesem. Ranking ten powstał na podstawie wypowiedzi ponad 100 uznanych osób związanych z branżą fonograficzną: szefów wytwórni płytowych, artystów, menedżerów, organizatorów koncertów, dziennikarzy muzycznych.

 • Neo Retros zwycięzcami Top Trendy 2011

  W niedzielnym (5 czerwca) konkursie Top Trendy nagrodę publiczności oraz nagrodę jury otrzymał zespół Neo Retros. Nagroda dziennikarzy przypadła zespołowi Poparzeni Kawą Trzy, a nagroda internautów - Honoracie Skarbek.

 • Kayah: Plotki zamiast sztuki

  Popularna wokalistka, po serii akustycznych koncertów w ramach "Prestige Tour", zamierza skoncentrować się na pracy nad nowym albumem zatytułowanym "Skała".

 • Legalnie znaczy obciachowo?

  Kontynuujemy temat wycieku do sieci płyt polskich artystów. Tym razem portal INTERIA.PL rozmawiał z Tomaszem 'Tomikiem' Grewińskim z należącej do Kayah wytwórni Kayax.

 • Gwiazdy spierają się o piractwo

  Shakira i Nelly Furtado przychylnie wypowiedziały się na temat nielegalnego ściągania plików muzycznych z internetu.

 • Kto dostanie Fryderyka?

  We czwartek, 30 marca, w południe, poznamy laureatów Fryderyków 2005, nagród polskiego przemysłu płytowego. Liderem pod względem ilości otrzymanych nominacji jest grupa Sistars, która otrzymała ich aż 10. Po siedem nominacji otrzymali Hey i Maria Peszek, natomiast na Fryderyka w sześciu kategoriach szanse mają Lech Janerka oraz zespół Zakopower. Przypomnijmy, że w tym roku nie odbędzie się gala rozdania nagród, a wyniki zostaną jedynie ogłoszone w internecie.