• Informacje na temat:

  grimaldi rodzina

Artykuły na temat: grimaldi rodzina
 • Książę Albert ma nieślubną córkę! Jazmin wychodzi z cienia!

  Nie miała łatwego dzieciństwa. Dopiero w czerwcu 2006 roku książę Monako Albert (58 l.) przyznał oficjalnie, że Jazmin Grace Grimaldi (24 l.) jest jego córką. Wcześniej nie chciał jej znać. Dziewczyna jest owocem romansu księcia z kalifornijską kelnerką Tamarą Rotolo, która przez lata walczyła w sądach o to, żeby jej córka była uznana przez księcia. W końcu udało się. Teraz 24-latka na dobre...

 • "Rodzina Soprano" w filmie

  Kilku członków ekipy serial u "Rodzina Soprano" wystąpi w niezależnej produkcji "Made in Brooklyn", do której zdjęcia powstaną w Nowym Jorku - poinformował magazyn "Hollywood Reporter". Film ma być kompilacją czterech krótkich filmów, które koncentrować się mają na codziennym życiu grupy osób.

 • Bryan Adams ojcem w wieku 51 lat

  Kanadyjski gwiazdor Bryan Adams przygotowuje się do nowej roli - ojca. Muzyk potwierdził, że wraz ze swoją asystentką Alicią Grimaldi spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

 • Skandal w Cannes: Rodzina księżnej Grace bojkotuje festiwal

  W atmosferze skandalu rusza festiwal w Cannes. Rozpoczynający go biograficzny dramat "Grace księżna Monako" bojkotują władze Księstwa Monako. Reżyser filmu oskarża z kolei księcia Alberta II o hipokryzję.

 • "Plotkara" wraca po raz piąty

  ...), z którym poznała się w Paryżu. Jednak zazdrosny Louis nie potrafi się pogodzić z jej przeszłością i uczuciem, którym darzyła Chucka (Ed Wetswick). Dodatkowo sytuację komplikuje fakt, że rodzina Grimaldich stanowczo sprzeciwia się jego małżeństwu z Blair. Podczas krótkiej wizyty w Los Angeles, gdzie Serena pracuje przy produkcji filmu, Nate (Chace Crawford) wdaje się w gorący romans z dużo...

 • Bryan Adams znów będzie ojcem

  53-letni rockman i fotograf Bryan Adams po raz drugi zostanie ojcem.

 • Paltrow księżną Monako

  Gwyneth Paltrow ("Zakochany Szekspir", "Utalentowany Pan Ripley"), mimo iż w przyszłym roku planuje zagranie aż w pięciu filmach, zgodziła się pojawić także w biografii olśniewającej Grace Kelly - słynnej amerykańskiej aktorki, która po ślubie z księciem Rainierem z Monako zrezygnowała z dalszej kariery.

 • Książę Albert przeciwnikiem filmu o Grace Kelly

  Premierze produkcji "Grace księżna Monako", która zostanie zaprezentowana podczas festiwalu filmowego w Cannes, towarzyszą kontrowersje. Syn Grace, książę Albert, ma zastrzeżenia co do filmu i prawdopodobnie nie pojawi się na jego premierze.

 • Nicole Kidman w "Grace of Monaco"

  Wytwórnia Warner Bros. zaprezentowała teaserową zapowiedź filmu "Grace of Monaco", w którym w postać Grace Kelly wcieliła się Nicole Kidman.

 • Nicole Kidman jako Grace Kelly!

  Ledwo zostały rozdane tegoroczne Oscary, a Harvey Weinstein już planuje kolejne produkcje, które mogą ustawić się w kolejce po odbiór nagród już w przyszłym roku.