• Informacje na temat:

  grochola zdjęcia

Artykuły na temat: grochola zdjęcia
 • Dlaczego Dorota Szelągowska nie przyszła na ślub mamy? Katarzyna Grochola ma do niej żal?

  ...ponieważ miała w tym czasie zdjęcia na planie, to skończyło się na tym, że świętowaliśmy jedynie w gronie dwóch świadków" - pożaliła się pisarka w ostatnim wywiadzie. Grochola zdradziła jednak, że na...

 • Grochola napisała scenariusz

  Druga część przebojowego filmu "Nigdy w życiu" pojawi się w kinach w 2005 roku. Katarzyna Grochola, autorka książkowych bestsellerów, wspólnie z wybitnym scenarzystą Cezarym Harasimowiczem ( "Bandyta" ), napisała już w oparciu o swą książkę "Ja wam pokażę!" scenariusz kontynuacji przygód Judyty i Adama.

 • Grochola w końcu się zdecydowała! "Boję się uzależnienia"

  Pisarka Katarzyna Grochola (61 l.) uważa się za osobę łatwo wpadającą w uzależnienia. Ostatnio zdecydowała się na zaskakujący krok...

 • Kontynuacja serialu Grocholi

  Wiosną 2008 roku mają ruszyć zdjęcia do kolejnych odcinków serial u "Ja wam pokażę".

 • Katarzyna Grochola o opiece nad wnukami: "Nie jestem babcią na pełny etat"

  Pisarka Katarzyna Grochola (60 l.) to kobieta pełna dystansu do siebie i świata. Niedawno po raz drugi została babcią. Jej córka, Dorota Szelągowska (37 l.), urodziła dziewczynkę. Ojcem dziewczynki jest jej drugi mąż, z którym prezenterka ślub wzięła pod koniec listopada ubiegłego roku – czytamy w „Życiu na gorąco”.

 • Niklińska o ekranizacji Grocholi

  Maria Niklińska, w ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę!" , zagrała rolę nastoletniej Tosi, córki głównej bohaterki Judyty. Podczas czatu w portalu INTERIA.PL, który odbył się 6 grudnia, aktorka opowiadała m.in. o współpracy z Katarzyną Grocholą, współautorką scenariusza oraz odtwórcami głównych ról - Grażyną Wolszczak ( "Wiedźmin" ) i Cezarym Pazurą ( "Show" ).

 • Upokorzyli Grocholę u ginekologa!

  Katarzyna Grochola (55 l.) do dzisiaj nie może zapomnieć, jak potraktowano ją w jednej z przychodzi...

 • "Ja wam pokażę" w sierpniu

  Na początku sierpnia, a nie w czerwcu jak zapowiadano, rozpoczną się zdjęcia do filmu według powieści Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę" - poinformował w piątek, 17 czerwca, reżyser obrazu, Denis Delic. Zdjęcia będą kręcone przede wszystkim w Warszawie i okolicach. Mają trwać około 30 dni, a premiera planowana jest na Walentynki 2006 roku.

 • Dorota Szelągowska dementuje plotki! Zamieściła zdjęcie bez makijażu!

  Dorota Szelągowska (38 l.) zabrała głos w sprawie ostatnich medialnych doniesień. Zrobiła to w dość osobliwy sposób...

 • W kwietniu rozpoczną się zdjęcia do filmu "Ja wam pokażę", kolejnej po "Nigdy w życiu" opowieści o przygodach bohaterki książki Katarzyny Grocholi - Judyty. Tym razem w tę rolę wcieli się Grażyna Wolszczak.

Wideo na temat: grochola zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...

Dyskusje na temat: grochola zdjęcia
 • Re: Przepis na życie

  W gazecie Świat Seriali jest lepszy, wynika z niego, iż;P *Pola chce odwiedzić chirurga plastycznego, *Mania widzi zdjęcia Grochola z inną dziewczyną, *Anka i Jerzy razem gotują dla przyjaciół, którzy remontują mieszkanie Anki iiiiii *Jerzy daje w zęby Wiktorowi, który obraził Manię :D Jednym słowem- będzie prześmiesznie :D Nie mogę się doczekać :D