• Informacje na temat:

  grochowska agnieszka

Artykuły na temat: grochowska agnieszka
 • Agnieszka Grochowska miała wypadek! "Samochód dachował"

  Agnieszka Grochowska (38 l.) otarła się o śmierć...

 • "System": Agnieszka Grochowska traci syna

  24 kwietnia na ekrany polskich kin trafi amerykański thriller "System", z Agnieszką Grochowską w obsadzie. Polska aktorka wcieliła się w postać kobiety, której syn zostaje zabity przez seryjnego mordercę

 • "Sanktuarium Zła": Agnieszka Grochowska w nowym serialu Canal+

  Szóstego czerwca na antenie Canal+ zadebiutuje nowy serial zatytułowany "Sanktuarium Zła". Ośmioodcinkowy thriller realizowany był w Alpach oraz w Rzymie, a w jego obsadzie znaleźli się Matthew Modine ("Full Metal Jacket", "Ptasiek") oraz polska aktorka Agnieszka Grochowska.

 • Agnieszka Grochowska u boku Toma Hardy'ego w filmie "System"

  Kariera w Hollywood to marzenie każdego aktora. Już 24 kwietnia na ekrany kin wejdzie amerykańska produkcja "System". Obok takich gwiazd jak Tom Hardy czy Gary Oldman zobaczymy na ekranie Agnieszkę Grochowską. Producentem filmu jest Ridley Scott.

 • Agnieszka Grochowska urodziła! Znamy płeć dziecka!

  Agnieszka Grochowska (36 l.) po raz kolejny została mamą! Aktorka przywitała na świecie drugiego synka!

 • Agnieszka Grochowska o hollywoodzkim debiucie

  "System", amerykański thriller osadzony w czasach sowieckiej Rosji, to nowy film z udziałem Agnieszki Grochowskiej. "Nikt nigdy nie stawiał mi tak dużych wymagań" - mówi o pracy na planie tej produkcji polska aktorka.

 • Agnieszka Grochowska odlicza dni do porodu!

  Agnieszka Grochowska (37 l.) niemal zupełnie wycofała się w ostatnich miesiącach z życia publicznego. W spokoju u z dala od błysku fleszy czeka na kolejnego potomka!

 • "Obce ciało": Zaskakujące wcielenie Agnieszki Grochowskiej

  5 grudnia na ekrany polskich kin zawita międzynarodowa koprodukcja w reżyserii Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". W obsadzie, obok Agaty Buzek, Weroniki Rosati i Agnieszki Grochowskiej, zobaczymy włoskiego aktora Ricardo Leonellego oraz Jacka Poniedziałka, Janusza Chabiora, Ewę Krasnodębską, Sławomira Orzechowskiego i Stanisławę Celińską. Muzykę do filmu napisał Wojciech Kilar.

 • Agnieszka Grochowska jest w ciąży?!

  Agnieszka Grochowska (36 l.) i Dariusz Gajewski (51 l.) po raz drugi zostaną rodzicami?! Wiele na to wskazuje! W mediach pojawiły się informacje, wedle których aktorka jest w ciąży!

 • "System": Agnieszka Grochowska u boku Toma Hardy'ego

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu 'System" - ekranizacji powieści Toma Roba Smitha 'Ofiara 44", w którym obok Toma Haredy'ego i Gary'ego Oldmana zobaczymy na ekranie Agnieszkę Grochowską.

Zdjęcia na temat: grochowska agnieszka
Wideo na temat: grochowska agnieszka
 • Grochowska: Bardzo się cieszę, jak dostaję mandat

  Aktorka Agnieszka Grochowska o swoich relacjach z policjantami...

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Grochowska w prześwitującej bluzce

  Aktorka Agnieszka Grochowska na gali "Doskonałość roku 2011" magazynu "Twój Styl".

 • Wałęsa. Człowiek z nadziei

  Jak stało się możliwym, by jeden człowiek potrafił tak bardzo zmienić współczesny świat? W filmie o Lechu Wałęsie pytanie to stawia Andrzej Wajda. Wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy reżyser próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności robotnika w charyzmatycznego przywódcę. Kontrowersyjny, niepozbawiony słabości wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności, co dało energię dla przemian przerastających ówczesną...

Dyskusje na temat: grochowska agnieszka
 • Re: "Pierwsza miłość": Podwójna randka na stoku

  Nowa Dorota Radosz (Kinga Preis) i Ewa Radosz (Agnieszka Grochowska) Lucyna Zielińska (Magdalena Boczarska) i Natalia Zielińska (Julia Pogrebińska)

 • Agnieszka Grochowska i Dariusz Gajewski

  widac po tobie dziewczyno ze masz juz dosyć tego gościa staruszka . Oj dosyć!!!

 • Re: Kasia Zielińska już nie pilnuje diety!

  Mariola Elsner (Agnieszka Grochowska) Klaudia Pokas (Olga Frycz) Lucyna Pokas (Barbara Kurdej-Szatan) i Basia Pokas (Magdalena Walach)

 • Re: Wielki powrót "Hotelu 52"!

  Ojej rosati miala robić kariere w USA a tu badziewny serial. Ja na pewno z tą kiepską i podstarzalą, niesympatyczną sztuczną dziewczyną oglądać tego nie będe. Wole inne aktorki zdolne, skromne, utalentowane karolina gruszka, joasia kulig,julia kijowska, agnieszka grochowska a nie występujące w takim chłamie.