• Informacje na temat:

  grochowska bez wstydu

Artykuły na temat: grochowska bez wstydu
 • Gwiazdy na premierze filmu o grzesznej miłości

  Agnieszka Grochowska, czyli Dorota z serialu "Ekipa", i Mateusz Kościukiewicz, czyli Janek z "Bez tajemnic", zagrali razem w poruszającym filmie "Bez wstydu". Na premierze obok odtwórców głównych ról pojawiło się wiele znanych z seriali gwiazd.

 • Agnieszka Grochowska bez wstydu

  Aktorka Agnieszka Grochowska zagrała główną rolę w debiucie fabularnym Filipa Marczewskiego "Bez wstydu". Film opowiada o miłości kazirodczej. Artystka wyznała, że rola w tym filmie była dla niej ciekawym wyzwaniem.

 • Joanna Majstrak: Chciałam się wyżyć!

  ...jest narzędziem pracy aktora. W marynarce jestem aktorką i bez niej również. Na stu diach podczas przygotowywania etiud szkolnych, koleżanki unikały scen intymnych i często trzeba je było zastępować. Dzięki temu nie mam żadnych zahamowań. Sceny rozbierane są ciekawe, wyraziste i tak samo ważne jak pozostałe. Filip Marczewski, reżyser filmu "Bez wstydu", w którym wystąpiłam w dość odważnej...

 • Bez wstydu: Kazirodcza miłość

  "Bez wstydu" - debiut fabularny Filipa Marczewskiego - będzie walczył o Złote Lwy na 37. Gdynia Film Festival. Główne role w filmie zagrali Mateusz Kościukiewicz i Agnieszka Grochowska.

 • Wajda na premierze "Bez wstydu"

  Dramat o kazirodczej miłości "Bez wstydu" Filipa Marczewskiego wejdzie do polskich kin 20 lipca. W rolach głównych - Agnieszka Grochowska i Mateusza Kościukiewicza. - To jest bardzo piękny, miłosny film, osadzony w polskiej brutalnej rzeczywistości - ocenia Andrzej Wajda.

 • Grochowska jako wyrachowana bizneswoman

  Agnieszka Grochowska gra jedną z głównych ról w nowym filmie Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". Według reżysera, jego produkcja będzie opowiadać przede wszystkim o miejscu Boga w przestrzeni prywatnej, a także o mentalności i moralności korporacyjnej.

 • Off Plus Camera: Bez wstydu pod prąd

  Wizyta wspaniałego brytyjskiego aktora Davida Thewlisa, który odebrał w Krakowie nagrodę Pod Prąd oraz światowa premiera reżyserskiego debiutu Filipa Marczewskiego "Bez wstydu" to najważniejsze wydarzenia pierwszych dni festiwalu Off Plus Camera.

 • "Bez wstydu": Smak rozczarowania

  Tadek i Anka to rodzeństwo, które czuje do siebie więcej, niż powinno. On jej pożąda. Ona wchodzi w toksyczne relacje z przypadkowymi mężczyznami, bo woli być poniżana przez innych, niż przyznać się przed ludźmi, że pragnie brata.

 • Berlińske Civis dla "Bez wstydu"

  "Bez wstydu" w reżyserii Filipa Marczewskiego otrzymał europejską nagrodą Civis dla produkcji szerzących tolerancję pomiędzy narodami. Gala rozdania nagród odbyła się 16 maja w berlińskiej siedzibie Ministerstwa Spraw Zagranicznych Niemiec.

 • "Bez wstydu" na światowych festiwalach

  Film "Bez wstydu", z głównymi rolami Agnieszki Grochowskiej i Mateusza Koścukiewicza, zyskuje coraz większą popularność na światowych festiwalach. Obecnie pokazywany jest w Chicago, a już w przyszłym tygodniu zobaczą go widzowie festiwalu w Bombaju.

Zdjęcia na temat: grochowska bez wstydu
Wideo na temat: grochowska bez wstydu
 • Bez wstydu

  "Bez wstydu" to film o zakazanej, przekraczającej granice kulturowego tabu miłości. Główni bohaterowie - dziewiętnastoletni Tadek (Mateusz Kościukiewicz) i starsza od niego Anka (Agnieszka Grochowska) - to rodzeństwo połączone intensywnym uczuciem oraz głęboko skrywaną tajemnicą pewnego grzesznego zdarzenia z przeszłości. Po niespodziewanym powrocie do rodzinnego miasta, Tadek wprowadza się do mieszkania siostry. Odkrywa, że podczas jego nieobecności Anka zdążyła ułożyć sobie życie z...

 • Bez litości

  Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

Dyskusje na temat: grochowska bez wstydu
 • Re: Weronika Rosati ma powód do dumy. Dlaczego?

  Raptem 2 lata dłużej gra w fabułach więc co ty kaman ? Jak mozna porownywać początkującą Rosatii z aktorką Agnieszką Grochowską znaną z wielu roli na dodatek z Panią Szaflarską!! To ty mało fimów oglądasz bo grochowska jest od 2003 od Warszawy a nie od 2 lat Tobie się pewnie kojarzy tylko z ciemnosci albo z bez wstydu. A rosatii w polsce nawet w oblawie gra epizody