• Informacje na temat:

  groniec metro

Artykuły na temat: groniec metro
 • Katarzyna Groniec i Jacek Bończyk: Pokonała ich proza życia!

  Katarzyna Groniec (45 l.) i Jacek Bończyk (50 l.) przez 9 lat byli razem, choć nie zdecydowali się nigdy ani na dzieci, ani na ślub. Byli długo ze sobą szczęśliwi, co więc poszło nie tak?

 • Kasia Groniec: Tęsknota za poezją

  W piątek, 13 kwietnia, do sklepów trafiła nowa płyta Katarzyny Groniec, zatytułowana "Przypadki". Wokalistka, pamiętana z musicalu "Metro", nie jest jednak przesądna.

 • Janusz Józefowicz zachwycony córką Hanny Lis. Zrobi z niej gwiazdę?

  Ostatnio młodsza Ania (12 l.) zapragnęła tańczyć. Hanna Lis zapisała ją więc do Studia Artystycznego Metro przy Teatrze Buffo - zdradza "Rewii" znajoma rodziny. Nie od dziś wiadomo, że właśnie tam rodziły się gwiazdy, głównie dzięki fachowości Józefowicza (54 l.), który w każdej grupie typował tych, którzy mogą dać z siebie więcej. Edyta Górniak, Doda, Agnieszka Włodarczyk, Katarzyna Groniec...

 • Kasia Groniec chce być z Tobą!

  13 kwietnia ukaże się nowa płyta Katarzyny Groniec, zatytułowana "Przypadki". Tylko na stronach INTERIA.PL możecie już posłuchać premierowego singla "Będę z Tobą".

 • Olaf Lubaszenko

  ....   Odniósł sukces w głośnym musicalu " Metro" . Jako reżyser zadebiutował w 1997 komedią " Sztos". Dwa lata później stworzył komedię sensacyjną " Chłopaki nie płaczą" z Maciejem Stuhrem w roli(...) Katarzyną Groniec, z którą ma córkę Mariannę. Obecnie jest związany z Hanną Wawrowską.

 • "Metro" Józefowicza w kinie

  "Od prawie roku pracujemy nad scenariuszem" - powiedział Janusz Józefowicz, choreograf, aktor i tancerz, który zamierza przenieść na kinowy ekran słynny musical "Metro".

 • Józefowicz chce być jak Janda. Otwiera drugi teatr!

  W 1992 roku choreograf wraz z Januszem Stokłosą po sukcesie musicalu "Metro" otworzył własny teatr - Studio Buffo. Pierwszą premierą wystawioną przez założycieli był spektakl "Do grającej szafy grosik wrzuć" z Edytą Górniak, Katarzyną Groniec i Robertem Janowski. Okazał się on wielkim sukcesem. Dziś Buffo to marka, podobnie jak teatr Polonia Krystyny Jandy. Choreograf obecnie przygotowuje się...

 • "Metro" w obsadzie sprzed lat

  Janusz Józefowicz, Katarzyna Groniec i Michał Milowicz, to kilka z gwiazd, które 23 lata temu grały w pierwszej obsadzie musicalu "Metro". Teraz artyści postanowili spotkać się ponownie na jednej scenie, by zebrać pieniądze na leczenie koleżanki.

 • ...stypendium na sześciotygodniowy staż dla choreografów z całego świata. 30 stycznia 1991 roku w Teatrze Dramatycznym w Warszawie odbyła się premiera musicalu "Metro", którego Józefowicz był pomysłodawcą i reżyserem. Spektakl odniósł ogromny sukces, a płyta z muzyką z niego pokryła się podwójną platyną. "Metro" stało się trampoliną do kariery dla wielu uznanych później artystów, m.in. Edyty Górniak...

 • "Polityka w naszym kraju jest na żenującym poziomie" - tak odpowiedziała na nasze pytanie o wybory prezydenckie Beata Kozidrak, od lat stojąca na czele grupy Bajm. Z kolei Katarzyna Groniec, wokalistka znana z musicalu Metro, stwierdziła, że "polityka to jest brudna sprawa".