• Informacje na temat:

  groniec z bończykiem

Artykuły na temat: groniec z bończykiem
 • Katarzyna Groniec i Jacek Bończyk: Pokonała ich proza życia!

  Katarzyna Groniec (45 l.) i Jacek Bończyk (50 l.) przez 9 lat byli razem, choć nie zdecydowali się nigdy ani na dzieci, ani na ślub. Byli długo ze sobą szczęśliwi, co więc poszło nie tak?

 • Kasia Groniec chce być z Tobą!

  13 kwietnia ukaże się nowa płyta Katarzyny Groniec, zatytułowana "Przypadki". Tylko na stronach INTERIA.PL możecie już posłuchać premierowego singla "Będę z Tobą".

 • Kasia Groniec: Tęsknota za poezją

  W piątek, 13 kwietnia, do sklepów trafiła nowa płyta Katarzyny Groniec, zatytułowana "Przypadki". Wokalistka, pamiętana z musicalu "Metro", nie jest jednak przesądna.

 • Ona lubi poniedziałki

  Na stronach INTERIA.PL można już posłuchać piosenki "Poniedziałek", drugiego singla z albumu "Przypadki" Katarzyny Groniec.

 • Przegląd Piosenki Aktorskiej już w marcu

  Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Schimscheiner, Ela Romanowska, Magda Kumorek, Jacek Bończyk i Katarzyna Nosowska to gwiazdy 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Festiwal odbędzie się w dniach 20-30 marca.

 • "Republiki już nie ma"

  22 grudnia 2001 roku, w wieku 44 lat, zmarł Grzegorz Ciechowski - muzyk, kompozytor, lider i twórca większości repertuaru zespołu Republika. Jego śmierć przerwała prace nad kolejnym albumem zespołu i w praktyce oznacza koniec istnienia jednej z najważniejszych grup w historii polskiego rocka. Swój ostatni, pożegnalny koncert, już bez Ciechowskiego, Republika zagrała 16 marca 2002 roku, podczas Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Za mikrofonem stanęli wtedy m.in. Kinga Preis, Karolina...

 • Przyjaciele dla Alicji Borkowskiej (teledysk "Magia Świąt")

  Pod szyldem reALICJA zebrała się grupa artystów, znajomych i przyjaciół Alicji Borkowskiej, aktorki i wokalistki z musicalu "Metro", która na początku listopada przeszła udar i potrzebuje rehabilitacji oraz wsparcia finansowego dla siebie i dla swojej 10-letniej córki Vesny.

 • Filmowcy z nagrodą im. Ciechowskiego

  Zespół Filmowy "Paladino" został tegorocznym laureatem Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego - poinformowała w poniedziałek, 30 października, kapituła nagrody.Wyróżnienie to ustanowili toruńscy radni po śmierci Ciechowskiego, by upamiętnić postać tego poety, kompozytora i muzyka związanego z Toruniem.

 • Pamiętali o Ciechowskim

  W sobotę, 15 grudnia, w Toruniu odbył się kolejny koncert pamięci Grzegorza Ciechowskiego. Lidera Republiki jego fani wspominają w grudniu, w miesiącu jego śmierci. Szósta rocznica jego odejścia przypada 22 grudnia.