• Informacje na temat:

  gronkiewicz

Artykuły na temat: gronkiewicz
 • Hanna Gronkiewicz-Waltz obdarowała córkę Kraśki!

  Prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz sprawiła rodzinie Kraśków wielką radość!

 • Tomasz Stockinger: To Wojewódzki "wkręcił" Krystynę Jandę

  - Nie miałem nic wspólnego z żartem Kuby Wojewódzkiego - mówi Tomasz Stockinger. Dziennikarz w swoim programie radiowym próbował przekonać Krystynę Jandę, że prezydent Warszawy chce, by zrezygnowała ona z udziału w plebiscycie na głos II linii metra na rzecz gwiazdy serialu "Klan".

 • Hanna Gronkiewicz-Waltz i Krystyna Pawłowicz były przyjaciółkami. Jak dzisiaj wygląda ich relacja?

  Hanna Gronkiewicz-Waltz (65 l.) i Krystyna Pawłowicz (65 l.) były kiedyś przyjaciółkami - prawie cztery dekady spędziły w jednym pokoju. Jak dzisiaj wygląda ich relacja?

 • Warszawski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Chińska "Trumna w górach" została uhonorowana Warsaw Grand Prix podczas 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Nagrodzono także filmy: "Takie są zasady", "Jak powstrzymać ślub", "Mój tata rockman". Laureatów wyłoniono w sobotę, 18 października.

 • "Paszporty Polityki": Hanna Gronkiewicz-Waltz z mężem, Andrzejem Waltzem

  Atmosfera wokół małżeństwa Hanny Gronkiewicz-Waltz (65 l.) i Andrzeja Waltza (71 l.) jest ostatnio dość gęsta. Część internautów sądziła nawet, że prezydent Warszawy usunęła nazwisko męża z twitterowego profilu. Do tych rewelacji odniosła się sama zainteresowana. Z kolei teraz ukazały się najnowsze zdjęcia Waltzów, które chyba nie pozostawiają wątpliwości co do relacji między małżonkami.

 • Kabaret "Dudek" upamiętniony

  Aktorzy kabaretu "Dudek" a także prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz uczestniczyli w piątkowej uroczystości odsłonięcia pamiątkowej tablicy. Tablicę umieszczono na fasadzie budynku przy ulicy Nowy Świat, gdzie mieściła się siedziba kabaretu.

 • Hanna Gronkiewicz-Waltz z okazji świąt pokazała swój dom. Ocieplanie wizerunku?

  Ciemne chmury zebrały się nad Hanną Gronkiewicz-Waltz (65 l.). Jej osobę wiąże się z aferą reprywatyzacją w stolicy. Ostatnio komisja weryfikacyjna uznała, że decyzja o zwrocie kamienicy przy Noakowskiego 16 została podjęta z naruszeniem prawa, a jej beneficjenci - w tym mąż prezydent Warszawy - muszą zwrócić ponad 15 mln zł. Gronkiewicz-Waltz broni się, że postanowienie komisji "to nieudolna...

 • Kolejny sylwester z Kasia Cichopek

  Kasia Cichopek dołączyła do ekipy prowadzących Sylwestrowej Mocy Przebojów. Gwiazda 'M jak miłość" będzie na antenie Polsatu współprowadzić pożegnanie roku w parze z Maciejem Dowborem.

 • Roman Giertych z żoną na imprezie. Ładna z nich para?

  Podczas Charytatywnego Balu Dziennikarzy nie zabrakło także przedstawicieli ze świata polityki. Pojawiła się nie tylko prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz, ale także... Roman Giertych (44 l.) z żoną! Bardzo chętnie wspólnie pozowali do zdjęć. Mężczyzna chyba coraz lepiej czuje się na salonach. Nieźle się prezentuje?

 • W Warszawie zakończył się pogrzeb reżysera Jerzego Kawalerowicza. Urnę z prochami zmarłego złożono do grobu w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Zdjęcia na temat: gronkiewicz
 • Sharon Stone
Wideo na temat: gronkiewicz
Dyskusje na temat: gronkiewicz