• Informacje na temat:

  gronkiewicz waltz z córką

Artykuły na temat: gronkiewicz waltz z córką
 • Hanna Gronkiewicz-Waltz obdarowała córkę Kraśki!

  Prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz sprawiła rodzinie Kraśków wielką radość!

 • "Paszporty Polityki": Hanna Gronkiewicz-Waltz z mężem, Andrzejem Waltzem

  Atmosfera wokół małżeństwa Hanny Gronkiewicz-Waltz (65 l.) i Andrzeja Waltza (71 l.) jest ostatnio dość gęsta. Część internautów sądziła nawet, że prezydent Warszawy usunęła nazwisko męża z twitterowego profilu. Do tych rewelacji odniosła się sama zainteresowana. Z kolei teraz ukazały się najnowsze zdjęcia Waltzów, które chyba nie pozostawiają wątpliwości co do relacji między małżonkami.

 • Prof. Bogdan Chazan (70 l.) próbuje odwołać się od decyzji Hanny Gronkiewicz-Waltz i wrócić do pracy w Szpitalu im. Świętej Rodziny. Wspiera go w tym córka Czesława Niemena.

 • Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że jest osobą głęboko wierzącą i duchowość zawsze była nadrzędną sprawą w jej życiu. Teraz, gdy Hanna Gronkiewicz-Waltz podjęła decyzję o odwołaniu prof. Bogdana Chazana z funkcji dyrektora szpitala św. Rodziny w Warszawie, postanowiła zareagować i na swoim Facebooku zachęcić ludzi do podpisywania listu z poparciem dla ginekologa i napisania kilku słów...

 • "Miasto44": Kręcono scenę wybuchu

  Nad sceną wybuchu niemieckiego transportera pułapki pracowali we wtorek, 6 sierpnia, w stolicy twórcy filmu "Miasto44" o powstaniu warszawskim. Na planie przy ul. Mostowej pojawiła się replika transportera ładunków wybuchowych Borgward. W zdjęciach wzięło udział ok. 150 statystów.

 • Uroczysta premiera "Powstania Warszawskiego"

  Uroczystą premierę filmu "Powstanie Warszawskie", zmontowanego z autentycznych zdjęć z 1944 r., pochodzących z powstańczych kronik, zorganizowano w środę, 7 maja, w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie.

 • Węgierska legenda w Polsce

  Wybitny węgierski reżyser Miklos Jancso i burmistrz Budapesztu Gabor Demszky będą gośćmi honorowymi trzydniowego festiwalu "My City: Budapest", który rozpocznie się w środę w warszawskiej Fabryce Trzciny.

 • Rozdano Fryderyki 2014. Wielki sukces Dawida Podsiadły!

  W czwartek (24 kwietnia) odbyła się jubileuszowa 20. edycja rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce - Fryderyków.

Wideo na temat: gronkiewicz waltz z córką
 • Take This Waltz

  Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększenia rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje.

 • Woda dla słoni

  Ekranizacja powieści "Woda dla słoni" to piękna historia zakazanej miłości rozgrywająca się w magicznym miejscu pełnym przygód i niebezpieczeństwa. Jacob, weterynarz o trudnej przeszłości, zakochuje się w Marlenie - gwieździe cyrku minionej epoki. Poznają uroki cyrkowego życia i obdarzają uczuciem nie tylko siebie, ale i wyjątkowego słonia. Marlena jest żoną charyzmatycznego, ale i niebezpiecznego Augusta, ale Jacob pomaga jej uciec od życia z mężem. Powieść Sary Gruen ukazała się w 2006 roku...

 • Rzeź

  Dwie pary małżeńskie, Alan (Christoph Waltz) i Nancy (Kate Winslet) oraz Michael (John C. Reilly) i Penelope (Jodie Foster), spotykają się, aby odbyć rozmowę na temat bójki swoich dzieci. Początkowo niewinna konwersacja stopniowo zaczyna przeradzać się w jeden, wielki chaos. Do głosu dochodzą wzajemne pretensje i oskarżenia. Poruszone zostają także kontrowersyjne tematy niezwiązane z pierwotnym celem dyskusji - począwszy od mizoginizmu, poprzez uprzedzenia rasowe, a skończywszy na homofobii....