• Informacje na temat:

  gruba dorota zawadzka

Artykuły na temat: gruba dorota zawadzka
 • ..., operator kamery i... komentująca (!) "klasyczną histerię" Dorota Zawadzka. "Jak mogła się czuć prawie 6-letnia dziewczynka upokorzona i uprzedmiotowiona w ten sposób? Jak się czuło dziecko w momencie(...) daje to czasem efekt uboczny w postaci tworzenia medialnych potworów. Klasycznym przykładem jest 'Superniania', czyli Dorota Zawadzka. To nieudane dziecko TVN. Ta osoba uwierzyła w swoją boskość...

 • Superniania: Jestem bezkonkurencyjna

  W programie "Świat według dziecka" Dorota Zawadzka odkrywa wiele skrywanych emocji. Jak sama przyznała "pracuje na emocjach". Jednak to nie jedyny program, w którym Superniania będzie ich dostarczać. Wieczorem surowa pani psycholog zmierzy się ze swoim strachem w programie "Taniec z Gwiazdami" .

 • "Wygląda jak stara les..."

  Stereotypowa lesbijka, siwa, wystrzyżona na łyso, gruba, zaniedbana. Takie komentarze w internecie pod swoim zdjęciem z balu fundacji TVN znalazła Dorota Zawadzka (48 l.), psycholożka dziecięca znana(...) rozmiar 48, wzięła się za siebie i schudła 18 kg. Wkrótce wróciła do dawnej wagi, lecz nie przejmuje się tym. - To jej mąż Robert sprawił, że Dorota polubiła siebie, nawet z dodatkowymi kilogramami...

 • Jak została nianią Polaków?

  "Jak zostałam nianią Polaków" - wbrew pozorom nie jest to kolejny poradnik o wychowaniu, a raczej lekcja życia, którą Dorota Zawadzka odebrała sama. W wywiadzie-rzece Zawadzka opowiada o swoich lękach, pasji i politycznym zacięciu.

 • "Mam ładny biust, to go pokażę"

  - Pojawiają się argumenty, że będę pokazywała swoje ciało. No i co z tego? Mam ładny biust, ładny dekolt to go pokażę, mam kiepskie nogi - zgrabne, ale trochę za grube, to je zakryję - uważa Dorota Zawadzka. "Super Niania" po raz pierwszy oceniana była w niedzielę w programie "Taniec z gwiazdami".