• Informacje na temat:

  grupa operacyjna

Artykuły na temat: grupa operacyjna
 • Doda przegrała z Grupą Operacyjną!

  Sąd Okręgowy w Zielonej Górze oddalił we wtorek pozew Dody przeciwko liderowi zespołu Grupa Operacyjna - Mieszkowi .

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

 • Doda o procesie z Grupą Operacyjną

  Na stronie Dody pojawiło się oświadczenie dotyczące wydanego we wtorek (10 listopada) wyroku, zgodnie z którym sąd w Zielonej Górze oddalił pozew piosenkarki przeciwko liderowi zespołu Grupa Operacyjna - Mieszkowi.

 • Grupa Operacyjna: Stop przemocy!

  Na naszych stronach premierowo prezentujemy piosenkę "Stop przemocy" Grupy Operacyjnej, będącą muzycznym motywem przewodnim akcji społecznej "Stop przemocy! Bravo i gwiazdy przeciw przemocy w szkole".

 • "Na dobre i na złe": Śmierć w Leśnej Górze"!

  Postrzelony w zamachu terrorystycznym w Leśnej Górze Jan (Krzysztof Kwiatkowski) - zamiast na własny ślub - trafi na stół operacyjny i będzie walczył o życie!

 • Grupa Operacyjna parodiuje

  Znana z "duetu" z Krzysztofem Kononowiczem Grupa Operacyjna przygotowuje nowy, równie kontrowersyjny jak "Nie będzie niczego" teledysk.

 • "Graceland": Nowy serial w TVN 7

  Oparty na prawdziwych zdarzeniach serial „Graceland” opowiada o grupie agentów FBI, DEA oraz Służby Celnej działających wspólnie i mieszkających pod jednym dachem. Ich siedziba jest nieoficjalnie wykorzystywana jako lokal operacyjny do walki z handlarzami narkotyków.

 • Grupa Operacyjna na galowo

  Grupa Operacyjna od początku swojej działalności zaskakuje swoich słuchaczy bardzo nietypowymi pomysłami. Wystarczy przypomnieć takie wydarzenia, jak wspólne nagranie z Wielką Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Zielonogórskiej.

 • Dochodzi do bójki między kibicami dwóch rywalizujących ze sobą drużyn piłkarskich. Poważnie ranni zostają nieformalni przywódcy obu grup, Marek, fan Żbika...

 • Grupa Operacyjna przestaje żartować

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do nowego utworu Grupy Operacyjnej, zatytułowanej "Lepszy świat" . To pierwsza od dawna poważna propozycja hiphopowego duetu.

Wideo na temat: grupa operacyjna
 • "Ślad": Zabójstwo tancerki

  anonimowe zgłoszenie o morderstwie - w zaparkowanym samochodzie znajduje się zmasakrowane ciało kierowcy. Grupa operacyjna natychmiast jedzie we wskazane miejsce i znajduje pojazd, ale nie ma w nim ciała

 • Szubienica

  20 lat po tragicznych wydarzeniach podczas szkolnego przedstawienia, grupa uczniów próbuje uczcić pamięć o ofiarach. Jednak szybko okazuje się, że o niektórych sprawach lepiej jest zapomnieć.

 • "M jak miłość": Tomek w stanie krytycznym!

  Chodakowski - w drodze do domu - zauważy na jednym z przystanków grupę chuliganów. I gdy mężczyźni staną się agresywni, ruszy do akcji. Nieświadomy, że zagrożenie może nadejść także z innej strony…Bo cały czas obserwuje go Głowacki – brat bandyty, który zginął w Sylwestra podczas próby ucieczki. Mężczyzna będzie śledził każdy jego krok. A gdy na przystanku dojdzie do bójki, wykorzysta okazję, by się do policjanta zbliżyć… I w końcu zada Tomkowi cios nożem! Sekundę później bandyta zniknie w...

 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.