• Informacje na temat:

  grycan cukiernik

Artykuły na temat: grycan cukiernik
 • Marta Grycan jednak dopięła swego

  Wprawdzie nie udało jej się zdetronizować Magdy Gessler (59 l.), ale Marta Grycan (39 l.) i tak spełniła swój sen o karierze w telewizji.

 • Wiktoria Grycan będzie reklamować szwedzką sieciówkę?

  Grycanki na razie nie zdradzają. Rzeczniczka znanej rodziny cukierników powiedziała jednak magazynowi, że kontrakt jest "dopinany". Co ciekawe, podobno wcale nie chodzi o linię ubrań w dużych(...)Nie tylko Marta Grycan (40 l.) szturmem podbija show-biznes. Udaje się to również jej córkom. Weronika (19 l.) już spełnia się jako tancerka i planuje karierę w Nowym Jorku. Młodsza Wiktoria (16

 • Wojna w rodzinie Grycanów

  ...​Mieszkają po sąsiedzku, ale relacje nestora rodu z synem, jego żoną i córkami właściwie nie istnieją. Co tak oddaliło od siebie słynnych cukierników.

 • ...z portfela kilka "tysi" i zgłoś się do agencji PR, która zrobi z ciebie celebrytę. Tak swego czasu postąpiła Marta Grycan... Specjaliści pomogli synowej cukiernika zadebiutować z córką Wiktorią na(...) z pisarzem. Los powieści "Fynf und cfancyś" (tytuł oznacza rozmiar penisa) na razie nieznany. Michał Witkowski jest oszustem? CZYTAJ WIĘCEJ ! Grycanka mydlana bańka Nie wyszło z Witkowskim...

 • Gessler: "Przyjaciele" kradną mi pomysły

  ..."Boli mnie, gdy 'przyjaciele' kradną bez żenady moje pomysły" - wyznaje znana restauratorka w "Vivie!". "Otwierają kopie mojej cukierni Słodki Słony, podkradają moich cukierników i moje przepisy. I to wszystko dla pieniędzy, które są ważniejsze niż lojalność" - tłumaczy Magda, nie kryjąc rozczarowania. Czyżby miała na myśli m.in. Martę Grycan, z którą kiedyś łączyła ją bliska zażyłość, a która...

 • Marta Grycan poprowadzi teleturniej

  W jesiennej ramówce TLC pojawi się "Bake Off", teleturniej kulinarny prowadzony przez Martę Grycan i Piotra Gąsowskiego - poinformował serwis Wirtualnemedia.pl. To format nadawany od dwóch lat przez BBC.

 • Grycan i Gąsowski "spijają piankę"

  Marta Grycan i Piotr Gąsowski zaprosili nas do swojego królestwa, czyli na plan siedmioodcinkowego "Polskiego turnieju wypieków", którego zostali gospodarzami.

 • Przepisy są jak trendy w modzie

  Marta Grycan zagląda do kuchni nie tylko wtedy, gdy chce uraczyć swoich gości, ale również, kiedy chce zadbać o urodę. Prowadząca program "Polski turniej wypieków" wyznaje, jakie smaki podbijają serca jej najbliższych i jakie produkty przekłada z lodówki do kosmetyczki.