• Informacje na temat:

  grzegorz ciechowski szansa

Artykuły na temat: grzegorz ciechowski szansa
 • Grzegorz Ciechowski zostawił synowi niezwykły testament

  Zapiski ojca, a wśród nich dedykowany mu wiersz, wywołały u syna Grzegorza Ciechowskiego (†44 l.) ogromne wzruszenie. Dzięki nim ma szansę lepiej go poznać.

 • Fryderyki 2005: Sistars razy 10!

  W środę, 15 lutego, w Warszawie ogłoszono nominacje do Fryderyków 2005, nagród polskiego przemysłu płytowego. Liderem pod względem ilości otrzymanych nominacji jest grupa Sistars, która otrzymała ich aż 10. Po siedem nominacji otrzymali Hey i Maria Peszek, natomiast na Fryderyka w sześciu kategoriach szanse mają Lech Janerka oraz zespół Zakopower.

 • Steczkowska jest już skończona?

  Kiedyś, dawno temu, Justyna była bardzo ambitną dziewczyną. Nagrywała niebanalne piosenki, wygrywała konkursy muzyczne i współpracowała z samym Grzegorzem Ciechowskim. Skończyła w "Tańcu z gwiazdami" i "Rankingu Gwiazd".

 • Mają talent. Mamy problem

  Muzyczni bohaterowie programu "Mam talent" co weekend uwodzą nas swoimi wyjątkowymi głosami. Nie tylko mają talent, ale i fantastycznie z niego korzystają. Tylko że w pewnym momencie dotrą do ściany, z którą nie poradzili sobie Georgina Tarasiuk (laureatka "Szansy na sukces" w bardzo młodym wieku), Alicja Janosz, Ewelina Filnta, Krzysztof Zalewski czy Maciej Silski.

 • Zostawił Potocką dla młodszej?

  ...55-letnia Małgorzata Potocka, była żona Grzegorza Ciechowskiego, obecnie dyrektor łódzkiego oddziału TVP, przez ostatnie sześć lat żyła u boku żonatego Adama Gesslera. Jak się jednak okazuje, aktorka i restaurator nie są już parą. Mężczyzna zostawił ją ponoć dla młodszej kobiety...

 • Kto dostanie Fryderyka?

  We czwartek, 30 marca, w południe, poznamy laureatów Fryderyków 2005, nagród polskiego przemysłu płytowego. Liderem pod względem ilości otrzymanych nominacji jest grupa Sistars, która otrzymała ich aż 10. Po siedem nominacji otrzymali Hey i Maria Peszek, natomiast na Fryderyka w sześciu kategoriach szanse mają Lech Janerka oraz zespół Zakopower. Przypomnijmy, że w tym roku nie odbędzie się gala rozdania nagród, a wyniki zostaną jedynie ogłoszone w internecie.

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  ...w zespole Evergreen założonym przez Roberta Amiriana. Sukces przyszedł w 1994 roku po wydaniu debiutanckiej płyty "Gemini" przygotowanej pod okiem Grzegorza Ciechowskiego. Single "Wyznanie", "Jak rzecz(...) wydaniu płyty wyprodukowanej przez Grzegorza Ciechowskiego - "Dziewczyna Szamana". Tytułowy utwór uznany został przebojem roku 1996 w wielu plebiscytach, a sam album zyskał miano platynowej płyty...

 • Ogłoszono nominacje do Fryderyków

  We wtorek, 5 marca, podczas specjalnej konferencji prasowej zorganizowanej w w Centrum Prasowym PAI w Warszawie, ogłoszono nominacje do tegorocznych Fryderyków, czyli nagród polskiego przemysłu muzycznego. Najwięcej, gdyż aż sześć, otrzymała ich grupa T. Love. Oficjalnie potwierdzono, iż ceremonia wręczenia Fryderyków odbędzie się w połowie kwietnia, a transmitować ją będzie telewizyjna "Dwójka".

 • Justyna Steczkowska

  ...wokalistyce. Śpiewała w zespołach rockowych Agressiva 69, Wańka Wstańka, Revolutio Cordis, a także jazzowych z własną grupą Shoco i Duet. W 1994 roku zwyciężyła w programie "Szansa na sukces", gdzie wykonała utwór "Boskie Buenos" z repertuaru grupy Maanam i zdobyła Grand Prix Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Dwie pierwsze solowe płyty - "Dziewczyna szamana" i "Naga" - nagrała z Grzegorzem...

 • "Jakieś czary"

  Fiolka Najdenowicz, właścicielka niepowtarzalnego głosu i równie wyjątkowego śmiechu, powróciła do muzyki solową płytą, zatytułowaną po prostu „Fiolka”. Była wokalistka formacji Balkan Electrique zaprosiła do współpracy Leszka Biolika (na co dzień basistę zespołu Republika) i z jego pomocą zarejestrowała 10 piosenek, łączących folklor bałkański z brzmieniami i aranżacjami na miarę XXI wieku. Z głośno śmiejącą się i pięknie śpiewającą Fiolką rozmawiał Jarosław Szubrycht.