• Informacje na temat:

  grzegorz gzyl z żoną

Artykuły na temat: grzegorz gzyl z żoną
 • "Na Wspólnej": Zimiński zrobi skok w bok!

  Marek (Grzegorz Gzyl) do tego stopnia straci głowę dla Natalii (Laura Breszka), że w jej sypialni kompletnie zapomni o swojej żonie Danucie (Lucyna Malec)!

 • Stefano Terrazzino w "Na Wspólnej"

  Przystojny instruktor tańca wprost ze słonecznej południowej Europy - w serialu "Na Wspólnej" pojawi się niebawem nowy bohater - zagra go Stefano Terrazzino!

 • "Na Wspólnej": Zazdrość i podejrzenia

  Gdy Marek (Grzegorz Gzyl) odbierze Danutę (Lucyna Malec) ze szpitala i wręczy jej piękny bukiet, Zimińska stwierdzi, że ostatnio dał jej kwiaty w dniu narodzin Gosi (Anna Kerth).

 • Żak gościnnie "Na Wspólnej"

  Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale życie w luksusie i owszem. Najlepszym przykładem na potwierdzenie tej tezy będzie nowa bohaterka serial u "Na Wspólnej" - Halina Dębek.

 • "Na Wspólnej": Marek zerwie z kochanką!

  Gdy pogrążona w chorobie Zimińska (Lucyna Malec) trafi do szpitala, Marka (Grzegorz Gzyl) dopadną wyrzuty sumienia i zdecyduje się rzucić młodą kochankę (Laura Breszka).

 • "Na Wspólnej": Życiowy błąd

  Czy Gosia popełni życiowy błąd wychodząc za Piotra?

 • ​"Na Wspólnej": Gosia wyrzuci wiarołomnego ojca z domu matki!

  Niebawem dojdzie oczekiwanej konfrontacji między Danutą (Lucyna Malec) a Markiem (Grzegorz Gzyl). Gdyby nie nagły powrót starszej córki Gosi (Anna Kerth), małżonkowie znów byliby razem.

 • „Na Wspólnej”: Gorący seks Zimińskich po rozwodzie

  Tuż przed wyjazdem Danuty (Lucyna Malec) do Bostonu Marek (Grzegorz Gzyl) prosto z mostu zapyta ją, czy kocha Janusza (Janusz Zadura). Po pełnej napięcia chwili oczekiwania na odpowiedź weźmie ją w ramiona i namiętnie pocałuje, po czym trafią do sypialni.

 • "Na Wspólnej": Gotowy na zmiany?

  Marek (Grzegorz Gzyl) z dumą przeczyta w internecie entuzjastyczne opinie na temat swojej restauracji i uzna, że Natalii (Laura Breszka) należy się premia. Lecz zamiast nagrody, menedżerka dostanie od Halinki (Katarzyna Żak) propozycję... zmiany pracy.

 • "Na Wspólnej": Przypadkowa śmierć Natalii

  Ledwo Marek (Grzegorz Gzyl) ułoży sobie w głowie plan wspólnej przyszłości u boku Natalii (Laura Breszka), niespodziewanie dotrze do niego informacja o jej nagłej i przypadkowej śmierci...

Zdjęcia na temat: grzegorz gzyl z żoną
Wideo na temat: grzegorz gzyl z żoną
 • „Na Wspólnej”: Kochanka odbije Marka metodą „na dziecko”?

  Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) Zimińscy znajdą się na życiowym zakręcie. Ich wieloletni związek zostanie wystawiony na wielką próbę. Była kochanka Marka, nie da o sobie zapomnieć. Przyparty do muru mężczyzna wyzna w końcu żonie, że będzie miał z Natalią dziecko. Danuta dozna szoku. Każe mężowi wynosić się z domu. Zimińska stwierdzi, że nie pojmuje, jak mąż mógł ją tak zranić. Ze

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...