• Informacje na temat:

  grzegorz łapicki

Artykuły na temat: grzegorz łapicki
 • Łapicka uciekła ze stypy

  ...28-letnia wdowa po Andrzeju Łapickim na stypie wytrzymała zaledwie pięć minut. Zamiast wspominać męża... spotkała się na kawie z koleżanką.

 • Łapickiego pożegnanie z teatrem

  Premiera przedstawienia "EuroCity" powstałego na podstawie sztuki Aleksandra Fredry "Z Przemyśla do Przeszowy" odbędzie się w środę, 30 listopada, w warszawskim Teatrze Polskim. Reżyser spektaklu Andrzej Łapicki ( "Wszystko na sprzedaż" , "Wesele" ) zapowiada, że "EuroCity" to jego pożegnanie z teatrem.

 • Co ze spadkiem po Łapickim?

  Jak pisze se.pl, szczegóły testamentu Łapickiego zapewne nigdy nie zostaną podane do publicznej wiadomości, ale wszystko wskazuje na to, że to Kamila dostanie 57-metrowe, warte około 600 tysięcy złotych mieszkanie na warszawskim Mokotowie i resztę majątku. Dzieci artysty - Grzegorz i Zuzanna oraz dwa lata starsza od Kamili wnuczka Weronika będą musieli się z tym pogodzić. Sprawa budzi sporo...

 • Andrzej Łapicki: Ostatni z wielkich

  Andrzej Łapicki - aktor i reżyser, pamiętny Pietuch w "Salcie" i Andrzej w "Jak daleko stąd, jak blisko" Tadeusza Konwickiego oraz Poeta w "Weselu" i reżyser we "Wszystko na sprzedaż" - nie żyje. Zmarł w sobotę, 21 lipca, nad ranem. Miał niespełna 88 lat.

 • Dlaczego syn Łapickiego nie przyjechał na pogrzeb?

  ...prezydent Warszawy Stanisław Wyganowski. To, dlaczego Grzegorza Łapickiego zabrakło podczas uroczystości, próbował ustalić "Super Express". Wiadomo, że 60-latek, który zaraz po studiach na Wydziale Fizyki wyemigrował do USA, nie jest tak naprawdę biologicznym synem Łapickiego i obaj panowie nigdy nie mieli dobrych relacji. Grzegorz był synem pierwszej żony Andrzeja Zofii Łapickiej - aktor go...

 • Opole 2011: Znamy debiutantów!

  Telewizja Polska ujawniła czterech wykonawców, którzy na tegorocznym opolskim festiwalu będą rywalizować w konkursie SuperDebiuty.

 • Ona ma 25 lat, on 85. Właśnie się pobrali!

  Polski aktor i reżyser teatralny, Andrzej Łapicki, od niedawna jest mężem młodziutkiej Kamili. Różnica wieku, 60 lat, jak widać, nie jest przeszkodą do szczęścia.

 • Eurowizja: Znamy finalistów!

  Zespoły Queens i Afromental oraz piosenkarka Isis Gee znaleźli się wśród finalistów Krajowych Eliminacji 53. Konkursu Piosenki Eurowizji 2008.

 • Dlaczego Daniel Olbrychski sprzedaje dom w Mięćmierzu?

  ...- wspomina jeden z mieszkańców Mięćmierza. Daniel Olbrychski zainteresował się tym miejscem, będąc jeszcze mężem Zuzanny Łapickiej (64 l.). - Dom kupił dla mnie. Moi przyjaciele do dziś opowiadają(...) chałupa była zalana, woda stała niemal po kolana. Potem przez dwa dni suszyłam materace. Przyjeżdżała Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora i Magda Umer. Zrobił się tam taki dom pracy twórczej. Grzegorz...

 • 70. urodziny Poli Raksy

  Jedna z najbardziej lubianych i najpiękniejszych polskich aktorek, Pola Raksa, niezapomniana Marusia z serialu "Czterej pancerni i pies", będzie świętować w czwartek, 14 kwietnia, 70. urodziny.

Wideo na temat: grzegorz łapicki
 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...

 • Kebab i Horoskop

  W życiu pracowników bankrutującego sklepu z dywanami wszystko się zmienia, gdy szef postanawia ratować upadający biznes i zatrudnia nie całkiem uczciwych specjalistów od marketingu, o wdzięcznych pseudonimach Kebab i Horoskop.