• Informacje na temat:

  grzegorz lato żona

Artykuły na temat: grzegorz lato żona
 • Grzegorz Lato: Anna Lewandowska mistrzynią karate? W jakiej kategorii?

  Grzegorz Lato (66 l.), były prezes PZPN, chyba nie ma zbyt dobrego zdania o Annie Lewandowskiej (28 l.). Według byłego sportowca żona Roberta Lewandowskiego słynie głównie z "ćwiczenia z dzieciakami" i "zabawy w diety". Prezes Lato nie wiedział nawet, że Lewandowska była kiedyś mistrzynią karate. Gdy dziennikarz mu to uświadomił, wyraźnie go to rozbawiło.

 • Janusz Zakrzeński zginał 5 lat temu w katastrofie smoleńskiej

  Na zawsze zapamiętamy go jako Józefa Piłsudskiego, Witkacego oraz Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem". Janusz Zakrzeński był jednak nie tylko cenionym aktorem teatralnym i kinowym, lecz również wspaniałym pedagogiem. 10 kwietnia mija 5 lat od jego śmierci - aktor zginał na pokładzie samolotu rządowego TU-154 M, który rozbił się pod Smoleńskiem.

 • Kim była pierwsza żona Grzegorza Ciechowskiego? Zostawił ją dla Potockiej

  ...przeprowadziła się z rodzicami do Torunia. Pisali do siebie czułe listy, tęsknili. Grzegorz Ciechowski zdał maturę i pojechał za ukochaną. Tam zaczął studiować polonistykę. Była pierwszą czytelniczką jego(...) znajomych, ale by nie denerwować seniorów ciągłym dzwonieniem do drzwi, goście często wchodzili przez okno. W 1979 roku Grzegorz dołączył do grupy Res Publica, która rok później zmieniła nazwę na...

 • Gdynia 2014: Sąsiedzi i współpracownicy

  Opowiadający o ludziach, pośród których mieszkamy i z którymi pracujemy: "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza oraz "Kebab i horoskop" Grzegorza Jaroszuka - to ostatnie konkursowe tytuły, które zaprezentowano na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Grzegorz Markowski: Kto jest kobietą jego życia?

  ...zajęła się wyłącznie matka. Patrycja, ukochana córka Krystyny i Grzegorza, urodziła się w 1979 roku. I to on się nią opiekował, gdyż żona, tancerka, podróżowała z baletem po całym świecie. Czytaj(...) trwałe, oni wciąż są razem. Markowski zawsze powtarza, że żona jest kobietą jego życia. - Kiedy patrzę, jak Grzegorz kocha Krystynę i córkę Patrycję, to mi to imponuje. To miłość, która zapomina...

 • "Sąsiady": Prawdziwy z niego zabijaka

  W filmie "Sąsiady", wyreżyserowanym przez powracającego po latach wizjonerskiego twórcę Grzegorza Królikiewicza, w jednej z głównych ról zobaczymy kompozytora i wokalistę Marka Dyjaka.

 • Grzegorz Stelmaszewski: Odnalazł szczęście, dopiero gdy stał się bezdomny. Nie trwało długo

  Choć Grzegorz Stelmaszewski (†54) nie skończył szkoły aktorskiej, był stworzony do grania. Nawet z drugo i trzecioplanowych ról potrafił zrobić prawdziwe perełki. Wystarczy choćby wspomnieć: "Cudne lato", "Edi" czy "Córki dancingu". Gdy stał się bezdomny, los pewnego dnia niespodziewanie się do niego uśmiechnął. Niestety, nie na długo...

 • "Sąsiady": Mucha prostytutką, Pudzian księdzem

  Anna Mucha jako prostytutka uwodząca muskularnego księdza (Mariusz Pudzianowski)? To tylko jedno z wielu niecodziennych spotkań, do jakich dochodzi w jednej z łódzkich kamienic - miejscu akcji nowego filmu Grzegorza Królikiewicza "Sąsiady".Tylko w Interii zobaczycie przedpremierowo zwiastun obrazu.

 • "Rolnik szuka żony 2": Anna Bardowska, żona Grzegorza, w ogniu krytyki. Wszystko przez jedno zdjęcie

  Grzegorz (32 l.) i Anna (26 l.) Bardowscy z "Rolnik szuka żony 2" niedawno wybrali się na imprezę tematyczną. Na tę okazję żona rolnika założyła futro z lisa. To nie spodobało się części internautów. W końcu Ania zabrała głos i wyjaśniła sytuację.

 • Nimfomanka, prostytutka, android

  Siedem premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Sophie Marceau w komedii "Seks, miłość i terpia" zobaczymy w roli nimfomanki, Anna Mucha w "Sąsiadach" Grzegorza Królikiewicza gra prostytutkę, zaś szwedzka gwiazda Alicia Vikander w "Ex Machinie" staje się... seksownym androidem.

Wideo na temat: grzegorz lato żona
 • Grzegorz Lato: Anna Lewandowska mistrzynią karate? A w jakiej kategorii?

  Grzegorz Lato (66 l.), były prezes PZPN, postanowił skomentować medialną karierę Anny Lewandowskiej (28 l.). Okazuje się, że były piłkarz nie miał pojęcia, iż żona Roberta Lewandowskiego jest mistrzynią świata w karate. Musiał mu to uświadomić dziennikarz... (Agencja TVN/x-news)

 • Zwiastun 112. odcinka "Ojca Mateusza"

  trafia do szpitala. Podejrzenia padają na Glinkę. Nocul i Karolina obserwują jego żonę. Okazuje się, że uczeń Glinki, Grzegorz Więcek, odwiedza ją...