• Informacje na temat:

  grzegorz małecki i jego żona

Artykuły na temat: grzegorz małecki i jego żona
 • Katarzyna Glinka i Grzegorz Małecki: Łączy ich tylko praca?

  ...dokładnie w typie Grzegorza. Aktor słynie ze słabości do ognistych brunetek. Taki typ urody ma jego była żona, Kinga, oraz była ukochana, Edyta. Czego jeszcze szuka u kobiet? - Gdy są pewne siebie(...)Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością - ten opis jak ulał pasuje do Katarzyny Glinki (39 l.) i Grzegorza Małeckiego (41 l.). Doskonale dogadywali się na planie filmu "Na układy nie ma...

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Żona Małeckiego zazdrosna o Maję Hirsch!

  Na studiach Grzegorz Małecki (39 l.) i Maja Hirsch (37 l.) byli parą. Teraz w serialu „Na krawędzi” grają kochanków. Tak sugestywnie, że żona aktora jest zaniepokojona.

 • Benefis Jana Englerta

  Aktor, reżyser, pedagog i dyrektor Teatru Narodowego Jan Englert obchodził swój benefis w studiu radiowej Trójki. Na uroczystość przybyli przyjaciele aktora, wśród nich Andrzej Wajda, Zbigniew Zamachowski i Marian Opania.

 • "Barwy szczęścia": Grzegorz Małecki znów jest do wzięcia! Rozstał się z narzeczoną...

  Grzegorz Małecki, czyli Mikołaj Dąbrowski z „Barw szczęścia”, jeszcze niedawno twierdził, że jest wielkim szczęściarzem, bo ma u boku kobietę swojego życia. Niestety, narzeczona aktora właśnie go zostawiła...

 • "Barwy szczęścia": Anna Seniuk chce zeswatać syna z... jego byłą żoną?

  Anna Seniuk, czyli niezapomniana Magda Karwowska z „Czterdziestolatka”, bardzo przeżyła fakt, że jej syn odszedł od żony, by związać się z inną kobietą. Dziś, kiedy Grzegorz Małecki, czyli Mikołaj Dąbrowski z „Barw szczęścia”, rozstał się z partnerką, aktorka marzy, by wrócił na łono porzuconej kiedyś rodziny...

 • "Barwy szczęścia": A jednak rozstanie?

  Niebawem Chowański zechce wrócić w Himalaje, a jego żona dostanie propozycję pracy w Białymstoku.

 • "Jesteśmy razem!"

  Cezary (Grzegorz Małecki) pokrzyżuje Konstancji (Małgorzata Socha) plany i poinformuje media, że stanowią parę. Poznaj szczegóły!

 • Czarek i Konstancja na ślubnym kobiercu

  Historia burzliwej miłości Konstancji (Małgorzata Socha) i Cezarego (Grzegorz Małecki) zakończy się happy endem. Po pokonaniu przeciwności zostaną małżeństwem!

 • "Sama słodycz": Poznajcie bohaterów nowego serialu TVN

  Fryderyk, w którego w "Samej słodyczy" wciela się Piotr Adamczyk, to mężczyzna prawie idealny - z klasą i zasadami, inteligentny i przystojny... Kogo spotka na swej drodze? Kto okaże się jego sprzymierzeńcem, a kto sprawi, że jego życie przestanie być sielanką? Poznajcie głównych bohaterów nowego serialu TVN!