• Informacje na temat:

  grzegorz małecki romans

Artykuły na temat: grzegorz małecki romans
 • "Korona królów": Romans z żonatym aktorem zniszczył jej karierę

  ...​Patrycję Soliman, czyli Viridis z "Korony królów", nazywano kiedyś nadzieją polskiego kina i telewizji. Zanim ukończyła stołeczną Akademię Teatralną, miała już na swoim koncie mnóstwo ról - m.in. w kultowym "Dniu świra" oraz serialach "Glina" i "Pensjonat pod Różą". Nie potrafiła jednak wykorzystać swej szansy... Podobno już na starcie zniszczyła sobie karierę, bo wdała się w romans ze starszym...

 • Maja Hirsch: "To nie ja się rozbieram"

  Maja Hirsch w serialu "Na krawędzi 2" gra Tamarę Madejską. Jej bohaterka ma romans z przystojnym i tajemniczym Krzysztofem (Grzegorz Małecki). Między parą kochanków na ekranie jest momentami bardzo gorąco. Czy to trudne wyzwanie dla aktorki?

 • Namiętne rozstanie

  Konstancja (Małgorzata Socha) postanowi definitywnie zakończyć swój romans z Czarkiem (Grzegorz Małecki). Sprawdź, czym to się skończy!

 • "Na krawędzi 2": Gorący romans Hirsch i Małeckiego!

  Maja Hirsch i Grzegorz Małecki zagrają kochanków w serialu "Na krawędzi 2". Już w pierwszym odcinku momentami było bardzo pikantnie. Zapowiada się zatem bardzo emocjonujący wątek.

 • Czy dojdzie do skandalu?

  Konstancja (Małgorzata Socha) nie oprze się urokowi Czarka (Grzegorz Małecki). I tylko o mały włos nie zostanie przyłapana na zdradzie!

 • Romans w "M jak miłość"

  Póki co, wygląda to na niewinną przyjaźń, ale... Nie raz zdarzyło się w filmach, że kot zmieniał życie bohaterów w najbardziej nieoczekiwany sposób.

 • Pocałunek za 50 tysięcy!

  Rafał (Jacek Braciak) i Robert (Michał Rolnicki) zastawią sidła na Konstancję (Małgorzata Socha). Podstępem umówią ją na randkę z Cezarym Wójcikiem (Grzegorz Małecki) w parku. Co z tego wyniknie?

 • "Barwy szczęścia": Sercowe rozterki Marty

  Tym razem nie będzie przebaczenia! Robert zapłaci wysoką cenę za niewierność. A Marta otworzy kolejny rozdział życia. Przed nią szybki rozwód, zmiana pracy, nowe znajomości. Czy także romans?

 • "M jak miłość": Znowu się zakocha

  ..., tym razem za Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), spotykała się jeszcze z sąsiadem, Szymonem (Grzegorz Małecki). Jak wiadomo, małżeństwo z Andrzejem też zakończyło się fiaskiem. I na razie nie(...) (Robert Gonera). Para stanęła przed ołtarzem, ale w obliczu zdrad adwokata nie dało się uniknąć rozwodu. Później w życiu Marty pojawił się kolejny prawnik, Rafał Lubomski (Jacek Poniedziałek). Romans...

 • "Barwy szczęścia": Albo góry, albo ja

  ...z radością przyjmie Dąbrowski (Grzegorz Małecki), z którym zamierzają promować film Pawła (Mateusz Rzeźniczak). Pytanie tylko, co stanie się, gdy Chowańska pozna plany męża? Skoro już raz z jej ust(...) razem Marta i dojdzie do wniosku, że mąż Kasi ma romans! MP...

Zdjęcia na temat: grzegorz małecki romans
Wideo na temat: grzegorz małecki romans
 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...

 • Kebab i Horoskop

  W życiu pracowników bankrutującego sklepu z dywanami wszystko się zmienia, gdy szef postanawia ratować upadający biznes i zatrudnia nie całkiem uczciwych specjalistów od marketingu, o wdzięcznych pseudonimach Kebab i Horoskop.