• Informacje na temat:

  grzegorz miecugow i szklo kontaktowe

Artykuły na temat: grzegorz miecugow i szklo kontaktowe
 • Zmarł Grzegorz Miecugow

  Grzegorz Miecugow zmarł 26 sierpnia 2017 roku w wieku 61 lat. Dziennikarz od lat zmagał się z chorobą nowotworową.

 • Urodzinowe "Szkło kontaktowe"

  W poniedziałek, 25 stycznia, z okazji piątych urodzin, zostanie zaprezentowane specjalne wydłużone wydanie jednego z najpopularniejszych programów TVN24 - "Szkło kontaktowe". Twórcy programu przygotowali sporo atrakcji.

 • Niespełnione marzenie Grzegorza Miecugowa

  Świat jego bliskich bezpowrotnie legł w gruzach. Po blisko sześciu latach Grzegorz Miecugow (†61) przegrał walkę z chorobą nowotworową. Nie zdążył zrealizować swojego największego marzenia.

 • Zaatakował Miecugowa, bo...

  "Zaatakowałem Miecugowa, bo tak jak cały TVN uprawia lewicową propagandę" - przyznał w rozmowie z "Czasem Białegostoku" Oskar Wądołowski, który kilka dni temu uderzył dziennikarza podczas Przystanku Woodstock.

 • Miecugow walczy z nowotworem

  Grzegorz Miecugow (56 l.), który w TVN 24 prowadzi "Szkło kontaktowe", zmaga się z rakiem płuc.

 • Przystanek Woodstock: Grzegorz Miecugow zaatakowany!

  Podczas trwania wieczornego programu "Szkło kontaktowe" na żywo z Przystanku Woodstock doszło do nieprzyjemnego incydentu. Jeden z uczestników podbiegł do prowadzącego dziennikarza Grzegorza Miecugowa i kilkakrotnie uderzył go w twarz.

 • Łepkowska poprowadzi program

  ...babka fantazje" - pisze Grucek. Razem z Łepkowską występować będzie Wojciech Ziemiński. Wcześniej, 1 marca Ziemiński poprowadzi "Szkło..." z Grzegorzem Markowskim, dziennikarzem Tok FM. Tymczasem Grzegorz Miecugow i Tomasz Sianecki będą prowadzić program w tygodniu wraz z dotychczasowymi komentatorami. Zaprenumeruj Biuletyn Pomponika na tej stronie !

 • Plagiat w "Szkle kontaktowym"

  Kilka dni temu w internecie rozpętała się burza. Pojawiły się pogłoski, że na antenie informacyjnej stacji TVN24, w satyrycznym magazynie "Szkło kontaktowe", miał zostać popełniony plagiat. Współprowadzący program Krzysztof Daukszewicz, przyznał się we wtorek, 24 listopada, do winy.

 • Tomasz Lis: "Dałby w mordę"

  Tomasz Lis w rozmowie z radiem TOK FM odniósł się do afery na Przystanku Woodstock, kiedy 23-latek z Białegostoku, Oskar Wądłowski, uderzył Grzegorza Miecugowa. "Ja bym chyba nie wytrzymał, wstał i w mordę dał" - przyznał dziennikarz.

 • Miecugow i Sianecki z Muńkiem!

  7 listopada ukaże się album "Love Love Love, The Very BesT.Love" podsumowujący 26-letnią już historię zespołu T.Love.

Wideo na temat: grzegorz miecugow i szklo kontaktowe
 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...

 • Kebab i Horoskop

  W życiu pracowników bankrutującego sklepu z dywanami wszystko się zmienia, gdy szef postanawia ratować upadający biznes i zatrudnia nie całkiem uczciwych specjalistów od marketingu, o wdzięcznych pseudonimach Kebab i Horoskop.

Dyskusje na temat: grzegorz miecugow i szklo kontaktowe
 • Re: Gwiazdy po latach: "07 zgłoś się"

  Wojska Polskiego . 22.00 TVN24 - Szklo kontaktowe - prowadzi Grzegorz Miecugow - syn stalinowskiego dziennikarza znanego z podpisania sie pod "Apelem krakowskim" 22.30 TVN - Kuba Wojewódzki Show - syn