• Informacje na temat:

  grzegorz skawiński przed i po

Artykuły na temat: grzegorz skawiński przed i po
 • Skawiński ma obsesję na punkcie odchudzania

  Grzegorz Skawiński (59 l.) w ostatnim roku wziął się za siebie. Postanowił przejść na ostrą dietę, zapisał się na siłownię, aby pozbyć się zbędnego tłuszczyku. Faktycznie, korpulentny do tej pory artysta zszokował wszystkich swoim nowym wyglądem. Wychudzony Skawiński wciąż nie ma dość i nadal próbuje pozbyć się jeszcze kilku kilogramów, choć znajomi przekonują go, że powinien już przystopować...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Przyjaźń między wokalistką i gitarzystą nieistniejącej już grupy O.N.A. nie przetrwała - Agnieszka Chylińska i Grzesiek Skawiński od lat nie utrzymują ze sobą żadnych kontaktów. Dlaczego?

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • To jeden z najgłośniejszych konfliktów w polskim show-biznesie. Teraz poznajemy kulisy

  Sławomir Łosowski, założyciel zespołu Kombi, po raz pierwszy opowiedział o konflikcie z Grzegorzem Skawińskim. Tylko u nas możecie przeczytać fragment książki "Kombi. Prawdziwa historia".

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • "Zdrowie pięknych dziewczyn i twoje, Agnieszka". Chylińska nie potrafi zapomnieć

  Stworzyli rockową mieszankę wybuchową, która wcześniej czy później musiała eksplodować. On, Grzegorz Skawiński, stary wyjadacz, z karierą w legendarnym zespole Kombi, i ona, pełna kompleksów 18(...), były perkusista grupy TSA. Zaprosił na próbę zespołu utworzonego przez byłego lidera grupy Kombi Grzegorza Skawińskiego. Odrzuciła ofertę, była wtedy zakochana w chłopaku z Second Face. Po pół roku...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Karolina Korwin Piotrowska: Show-biznes jest zaćpany!

  ...narkotyków przyznają się nieliczni. Muzyk Dariusz K., były mąż Edyty Górniak, potwierdził to przed sądem, gdy odpowiadał za spowodowanie wypadku pod wpływem kokainy, w wyniku którego zginęła kobieta. Grzegorz Skawiński, lider grupy Kombii wyznał, że narkotyki udało mu się rzucić. Ale środki odurzające wciąż sieją spustoszenie w show-biznesie. "Gwiazdy wciąż biorą, niszczą własne życie i swoje...

 • Grzegorz Skawiński: Nie chcę zarobić na tej płycie

  Grzegorz Skawiński postanowił sprezentować fanom solowy album zatytułowany "Me & My Guitar". "Chciałem, żeby płyta była niekomercyjna" - zaznacza lider grupy Kombii.