• Informacje na temat:

  grzegorz wilk jaka to melodia

Artykuły na temat: grzegorz wilk jaka to melodia
 • Grzegorz Wilk ma poważny problem ze słuchem!

  Grzegorz Wilk (42 l.) wyznał w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, że czasem prawie w ogóle nie słyszy!

 • Grzegorz Wilk: Jego twarz brzmi znajomo

  Zdobył się na wyznanie tajemnicy.

 • Nastały dla niej gorsze czasy

  ...nie znika z jej twarzy. Co się za tym kryje? Ostatnio na jednej z imprez Aleksandrę Woźniak widziano w towarzystwie przystojnego wokalisty Grzegorza Wilka z show "Jaka to melodia?". Nie skomentowali...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w trzeciej edycji?

  Trzecia edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutuje na antenie Polsatu już w najbliższą sobotę, 7 marca. Zobaczmy, w kogo w pierwszym odcinku wcieli się jedna z uczestniczek show - Katarzyna Cerekwicka.

 • Rozdano Eska Music Awards

  ...dupska" swoim fanom. Nie kopać, ale zachwycać publiczność chciał Grzegorz Skawiński i jego koledzy z zespołu Kombi, którzy zaprezentowali publiczności swój najnowszy kawałek. Sądząc po reakcjach, będzie(...) Artystką Roku. Wieczór należał jednak do niezwykłego duetu. Na scenie pokazały się Kasia Wilk i Katarina. Dwie Kasie zaśpiewały swoje największe hity. Znakomicie wypadła zwłaszcza belgijska artystka, która...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników 3. edycji show

  Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. To wszystko czeka nas w trzeciej odsłonie hitowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy już wszystkich uczestników 3. edycji programu Polsatu.

 • Grzegorz Wilk: Raz się śmieję, raz płaczę

  Najpopularniejszym teledyskiem na stronach INTERIA.PL jest "Nie będę po tobie płakał" Grzegorza "Wolfa" Wilka, znanego m.in. z programu "Jaka to melodia" i współpracy z Piotrem Rubikiem.

 • Grzegorz Wilk ma "Kilka ważnych słów" (teledysk)

  Burzliwa miłość i tragiczny finał z samochodem spadającym w przepaść - tak wygląda najnowszy teledysk Grzegorza "Wolfa" Wilka. Wideo do utworu "Kilka ważnych słów" możecie zobaczyć poniżej.

 • Solista Piotra Rubika gra w Napadzie

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Piłka w grze" grupy Napad, którą wokalnie wsparł Grzegorz Wilk, solista zespołu Piotra Rubika.

 • Electrolit debiutuje: Bez ciebie nic (teledysk)

  Na naszych stronach możecie zobaczyć pierwszy teledysk nowej grupy Electrolit - "Bez ciebie nic".

Wideo na temat: grzegorz wilk jaka to melodia
 • Wilk

  Trzymający w napięciu film akcji z Peterem Stormare w roli głównej, znanym z takich filmów jak "Fargo" braci Coen, "Parnassus" czy serialu " Skazany na śmierć". Film jednego z najpopularniejszych szwedzkich reżyserów, twórcy kultowych ekranizacji "Millenium" cz.1 i 2. Na dalekiej północy dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Hodowcy reniferów, stając w obronie swojego stada, zabijają znajdującego się pod ścisłą ochroną wilka. Za swój czyn trafiają przed sąd. Klemens (Peter Stormare) i jego...

 • Wilk z Wall Street

  Prawdziwa historia króla Wall Street. Jordan Belfort zarabiał tysiące dolarów na minutę. Wydawał je równie szybkom zaczynając od pijackiej imprezy zakończonej zatopieniem 50m jachtu, a kończąc na rachunku hotelowym na 700 tys. dolarów oraz rozbiciu prywatnego odrzutowca. W latach 90. były szef firmy inwestycyjnej Stratton Oakmont został jednym z najbardziej niesławnych rekinów amerykańskiego sektora finansowego. Oszukując klientów na korzyść własnej firmy wspiął się na szczyt. Jego...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.