• Informacje na temat:

  grzegorz wilk rodzina

Artykuły na temat: grzegorz wilk rodzina
 • "M jak miłość": Wielkie święto Mostowiaków

  Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Kacper Kuszewski, to tylko kilku z wielu aktorów, którzy od lat regularnie pojawiają się na ekranach telewizorów w serialu "M jak miłość". We wrześniu rodzina Mostowiaków pojawi się w TVP 2 po raz tysięczny. Twórcy świętują.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  Siódmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Mattiego Jakubca. Aktor i wokalista wystąpił jako Steven Tyler z zespołu Aerosmith i zawojował polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 17 kwietnia, w "TTBZ".

 • "Mały Zgon": Nowy projekt Juliusza Machulskiego. Trwają zdjęcia do serialu

  ...gwiazdorska obsada, z Piotrem Grabowskim ("Prawo Agaty", "Kryminalni") w roli głównej. W serialu zobaczymy też Annę Seniuk ("Panny z wilka", "Czterdziestolatek"), Katarzynę Herman ("Volta", "Córki(...)", "Jestem mordercą", "53 wojny"), Grzegorza Przybyła, Karolinę Porcari, Julię Wyszyńską, Grzegorza Mielczarka i innych. Wysoką jakość nowej produkcji CANAL+ gwarantują twórcy: poza Juliuszem Machulskim...

 • KFF: Najlepsze europejskie krótkie metraże

  Już wkrótce 52. Krakowski Festiwal Filmowy. W programie miedzy innymi prezentacja krótkometrażowych filmów nominowanych do Europejskiej Nagrody Filmowej, a wśród nich jej ubiegłoroczny zwycięzca, najnowszy film Terry'go Gilliama "Świetna rodzina" (The Wholly Family) i jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich dokumentów ubiegłego roku, "Paparazzi" Piotra Bernasia.

 • Weekend w serialach

  ...lata spędziła w Niemczech. W związku ze zbliżającymi się osiemdziesiątymi urodzinami babci, Marii, wraca do Afryki, gdzie przebywa też jej siostra Bianca. Na miejsce przyjeżdża ze swoim kilkuletnim(...), co według śledczych mogło być motywem zabójstwa. Nastolatek twierdzi, że wrobili go koledzy z klasy, którzy zazdroszczą mu muzycznego talentu. ODC.6 Hap Lasser jest pół człowiekiem, pół wilkiem...

 • Piotr Rubik: Szczęście jest w zasięgu ręki

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "Strażnik raju", który zapowiada płytę "Opisanie świata" Piotra Rubika. W klipie pojawia się m.in. żona kompozytora Agata Rubik jako ognista brunetka!

 • Serialowy przewodnik

  .... Tego samego dnia wieczorem zostaje napadnięty na jednej z uliczek. Dzień później Wilk odwiedza Glinkę i zwraca uwagę na dzieła jego ucznia, Grzegorza Więcka. Wkrótce na jaw wychodzą informacje(...) pozew rozwodowy! Marcin szuka sposobu, żeby poznać dziewczynę ojca. Namawia Tomka na zorganizowanie rodzinnego obiadu i zaproszenie Grzegorza z ukochaną... Naczelny chce, by Mirka przeprowadziła wywiad...

 • Gala 1000 razy "M jak miłość"

  W poniedziałek, 2 września, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, w blasku fleszy i z udziałem telewizyjnych kamer, odbyła się wielka Gala Jubileuszowa "1000 razy 'M jak miłość'", którą poprowadzili Grażyna Torbicka i Kacper Kuszewski. Koncert w telewizyjnej Dwójce obejrzało prawie 5,1 mln widzów.

 • Serialowy przewodnik

  Wilk zapadł w śpiączkę i przebywa w ukryciu pod opieką zaufanych lekarzy. Aktor chce go zobaczyć. Pod stacją PL 24 gromadzą się kobiety, które podają się za matki Marcina. (18) Lilka nakrywa(...) ślubną na DVD. Asystentka zauważa, że operator nagrał moment, gdy jedna z kobiet podających się za babcię Wilka przekazała coś panu młodemu. "Układ warszawski" (5) Centralne Biuro Śledcze...

 • Wielkanoc przed telewizorem

  Widzowie podczas Świąt Wielkiej Nocy mogą spodziewać się specjalnych wydań ulubionych programów, seriali a także sporo filmów i muzyki. Jaką ofertę przygotowały stacje?