• Informacje na temat:

  grzesiuk

Artykuły na temat: grzesiuk
 • Playboy w Hrubielowie

  ...wielbiciela prozy Wiecha, jako wielbiciela Orkiestry z Chmielnej i jako wielbiciela Grzesiuka, mnie to trochę zaskoczyło. Ale może dzięki temu, że podaliśmy to w takiej nowej formie, że do tych słów...

 • Ok.100 produkcji na Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!"

  Ponad 100 filmów składa się na program 32. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!". Produkcje z całego świata będzie można zobaczyć w poznańskich kinach od 30 listopada. Większość filmów pokazywana jest w Polsce po raz pierwszy.

 • Szwagierkolaska powraca po 20 latach: Zobacz teledysk "Lisa Bon"

  Teledysk do utworu "Lisa Bon" zapowiada reedycję debiutanckiego albumu "Luksus" grupy Szwagierkolaska.

 • Wampir i trubadur, czyli muzyczne oblicza Macieja Maleńczuka

  Satanista, gwiazdor, kontrowersyjny artysta - takiego dziś widzimy Macieja Maleńczuka. Ale w przeciwwadze do tabloidowych nagłówków stoi bogaty muzyczny dorobek, którego można mu tylko pozazdrościć. Przy okazji premiery "Tęczowej swasty" przypominamy jego 10 najlepszych momentów i ratujemy je od zapomnienia.

 • Vavamuffin: Byle do wiosny

  6 kwietnia ukaże się "Solresol" - piąta płyta Vavamuffin, grupy, której reggae'owa wibracja płynnie splotła się z duchem Stanisława Grzesiuka i energią Warszawy, czyniąc zespół filarem polskiej sceny oraz wizytówką Polski na świecie.

 • Zaskakujący duet polskich gwiazd

  Na początku roku 2007 wspólne nagrania zrealizowali Maciej Maleńczuk i Wojciech Waglewski. Owoc tej współpracy nazwano "Koledzy".

 • Lesław i Administratorr: Prezydent Warszawy do zmiany

  "Piosenki o Warszawie" to tytuł znakomitej płyty znanego z Partii czy Komet Lesława oraz Administratorra, który kieruje projektem muzycznym o tej właśnie nazwie. Z okazji premiery płyt przepytaliśmy artystów o... Warszawę.

 • "Pornografia" Jana Jakuba Kolskiego zdobyła najwięcej nominacji - aż dziewięć - do Polskich Nagród Filmowych Orły 2004. W czołówce znalazły się także: "Zmruż oczy" (8 nominacji) Andrzeja Jakimowskiego oraz "Żurek" (6 nominacji) Ryszarda Brylskiego.

 • Ostatni klaps na planie "Nauki latania"

  W piątek, 13 lipca, sceną na drewnianym moście w Osuchowie nad Pilicą, zakończyły się zdjęcia do filmu Andrzeja Jakimowskiego "Nauka latania". W produkcji zobaczymy m.in. Zbigniewa Zamachowskiego, Małgorzatę Foremniak, Andrzeja Chyrę, Andrzeja Mastalerza, Rafała Guźniczaka oraz 11-letnią Olę Prószyńską. W ostatni dzień zdjęciowy na planie z dziennikarzami spotkali się realizatorzy filmu i odtwórcy głównych ról.

 • "Nauka latania" - profesjonalny film za prywatne pieniądze

  Zdjęcia do filmu "Nauka latania", w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego, rozpoczną się 19 czerwca w miejscowości Pełele na Suwalszczyźnie i potrwają trzy tygodnie. Dwa dni zdjęciowe przewidziano w okolicach Warszawy. Film powstaje bez udziału finansowego instytucji filmowych. Budżet obrazu wynosi około 1 miliona złotych.

Dyskusje na temat: grzesiuk