• Informacje na temat:

  grzeszczak

Artykuły na temat: grzeszczak
 • Sylwia Grzeszczak przeszła metamorfozę! Czas na blond!

  Sylwia Grzeszczak (30 l.) postanowiła zmienić swój wizerunek. Przez wiele lat była wierna długim, ciemnym włosom, ale teraz zdecydowała się przejść metamorfozę i przefarbowała je na jasny blond!

 • Telekamery 2015: Zwycięska i stremowana Sylwia Grzeszczak

  Sylwia Grzeszczak wygrała Telekamerę w kategorii muzyka, w pokonanym polu zostawiając Ewę Farną, Perfect, Margaret i LemON.

 • Sylwia Grzeszczak w ciąży!? Już nie ma wątpliwości!

  W wakacje pojawiły się plotki, że Sylwia Grzeszczak (30 l.) i Marcin "Liber” Piotrowski (38 l.) spodziewają się drugiego dziecka. Artystka nie potwierdzała, ani nie zaprzeczała ukazującym się doniesieniom. Teraz opublikowała jednak zdjęcie, które mówi samo za siebie. Tylko spójrzcie!

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży! "To dopiero pierwsze tygodnie"

  Wygląda na to, że rodzina znanej pary niebawem się powiększy! Jak donosi jeden z magazynów, Sylwia Grzeszczak (30 l.) i Marcin "Liber" Piotrowski (38 l.) spodziewają się drugiego dziecka. Mają już 3,5-letnią córkę Bognę.

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów w Polsacie

  W ostatnią noc 2014 roku telewizja Polsat zabierze swoich widzów w Sylwestrowy Rejs Przebojów. Na gdyńskiej scenie wystąpią m.in. Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Anna Wyszkoni, Ewa Farna oraz Stefano Terrazzino, tym razem w roli... wokalisty.

 • Sylwia Grzeszczak (27 l.) w grudniu 2015 roku została mamą Bogdy. Od tego czasu wokalistka stroniła od branżowych imprez i pozowania na ściankach. Pierwszy raz publicznie pojawiła się dopiero teraz, na sopockim festiwalu, gdzie była gościem specjalnym na koncercie jubileuszowym Lady Pank.

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata Telewizji Polsat: poznaliśmy wykonawców!

  , Kamil Bednarek, Enej, Sylwia Grzeszczak, Jacek Stachursky, Kombii oraz Krzysztof Krawczyk.

 • Sylwia Grzeszczak zrezygnuje z kariery na dłużej?!

  Sylwia Grzeszczak (26 l.) poświęci się teraz tylko rodzinie?

 • Krzysztof Krawczyk: Jestem w formie dzięki fanom

  Bez króla polskiej piosenki Krzysztofa Krawczyka trudno wyobrazić sobie udany, sylwestrowy wieczór. To właśnie wokalista będzie jedną z gwiazd Sylwestrowego Rejsu Przebojów w Polsacie. Mimo 68 lat, z czego ponad 50 spędzonych na scenie, Krzysztof Krawczyk wciąż jest w doskonałej formie. Jak podkreśla, wszystko to jest możliwe dzięki fanom.

Wideo na temat: grzeszczak
 • Sylwia Grzeszczak o nowym singlu "Rakiety"!

  Sylwia Grzeszczak (30 l.) podczas ostatniej rozmowy z naszym reporterem zdradziła szczegóły dotyczące nowego singla "Rakiety". Zobaczcie nagranie!

 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Sylwia Grzeszczak o drugiej ciąży!

  Sylwia Grzeszczak (30 l.) kilka dni temu udzieliła nam wywiadu na temat nowego singla. Postanowiliśmy wykorzystać tę okazję i zapytać artystkę o drugą ciążę. Jej odpowiedź, jest bardzo wymowna!

Dyskusje na temat: grzeszczak
 • Re: M jak miłość

  Sylwia Grzeszczak "zaćmienie"

 • Re: "Daleko od noszy. Reanimacja": Polsat kasuje serial!

  dlaczego zdjęli przecież tak chwalili dodę , za grę, a tu taki klops jestem zawiedziona

 • Re: ..

  wiktor już nie jestem twoja fanką jestem fanka sylwi Grzeszczak lubie sylwie i tyle tu gosia

 • Re: "Radio, kamera, akcja!": Viki Gabor w serialu TVP1!

  Artykuł poświęcony VG a nie Panu Kurskiemu poza tym ten niby przebój co wygrała nie wydaje mi się w pełni przez nią skomponowany raczej to jest zlepek utworów co kiedyś były , umiejętnie nałożone ... Słyszę w tej piosence melodyjnie inspiracje z utworów wokalistki Indila i utworów Sylwi Grzeszczak, bo słuchałem utwór VG i jakoś ciężko mi było uwierzyć że to jej utwór,bo gdzieś to slyszalem...

 • Re: "Ranczo": Ostatni odcinek. Czy będzie kontynuacja?

  Jakim gownem i dnem intelektualnym stoi POlskie aktorstwo, Zdjecie mowi wszystko!! pokazuja lumpow!!a nie aktorow,Jak dlugo beda grali w POlsce?o zyciu na kresach i lwowie?!! MY POLACY CHCEMY NASZEGO ZYCIA I TRADYCJI !!! Won z tym kinem!! Piosenki spiewane w tym samym stylu!!! jak jade autem i leci takie gowno jak; Cerekwicka,Grzeszczak,Okupniak itd..to wylaczam lub przelaczam stacje

 • Re: Laureaci Telekamer 2015...

  Serdeczne gratulacje dla wszystkich nominowanych oraz tych, którzy zdobyli Telekamery! :) Jednak jeśli chodzi o muzykę: bardzo szanuję i lubię panią Sylwię Grzeszczak, jednak myślę, że wygrana bardziej należała się zespołowi LemON, w tym roku chyba najbardziej ze wszystkich udowodnili, że są naprawdę wspaniali! :) Przecież ich płyta w zaskakującym tempie, bo tydzień po premierze pokryła się

 • Re: M jak miłość

  wie ktos jaki ma tytul piosenka ktora leciala gdy Malgosci razmawiala z Tomkiem? i na koniec serialu ? Sylwia Grzeszczak-Bajka

 • Re: M jak miłość

  Jeśli chodzi o piosenka końcową z odcinka 925 to Liber & Sylwia Grzeszczak - Co z nami będzie a ja bym prosił o tytuł piosenki końcowej z 926 odcinka

 • Re: Ich pierwsza noc

  Czy zna ktoś tytuł piosenki, która leciała w dzisiejszym odcinku pod koniec? Nie chodzi mi o "Bajkę" Sylwii Grzeszczak, tylko poprzednią, tę, kiedy Marcin był z Agnieszką, a Kasia przygotowywała kolację.

 • Re: Znów wystąpi na scenie Opery Leśnej w Sopocie!

  Dokładnie! Inna była moda na inną muzę. Kiedyś dzieci dzisiejszej młodzieży powiedzą...Tata! Ty słuchasz Sylwii Grzeszczak i Dody??? Jesteś kiczowaty i zatrzymałeś się w epoce dinozaurów :) To syf! Teraz słucha się np. babaluko...Zawsze jakaś nowa moda na muzę przychodzi z nowym pokoleniem.