• Informacje na temat:

  gucwińscy

Artykuły na temat: gucwińscy
 • Hanna Gucwińska i Antoni Gucwiński przeżyli utratę pracy. Wyrzucili ich z dnia na dzień

  Hanna i Antoni Gucwińscy (85 l.) poświęcili zwierzętom całe swoje życie. Przez ponad 30 lat prowadzili program telewizyjny "Z kamerą wśród zwierząt". Dziś żyją samotnie w domu niedaleko zoo, a mieszkańcy Wrocławia wciąż podrzucają im zagubione zwierzaki. Nadal nie pogodzili się z tym, jak zostali potraktowani przez władze miasta.

 • Gucwińscy: Czujemy się niepotrzebni!

  Słynni prowadzący "Z kamerą wśród zwierząt" Hanna i Antoni Gucwińscy są rozżaleni losem, jaki spotkał ich na stare lata...

 • Gucwiński winny znęcania się nad niedźwiedziem

  Antoni Gucwiński , b. dyrektor wrocławskiego ZOO, jest winny wieloletniego znęcania się nad niedźwiedziem brunatnym Mago - orzekł w poniedziałek wrocławski sąd, który odstąpił od wymierzania kary.

 • Zbyszek Zamachowski to szczęściarz! Takiej teściowej można mu tylko pozazdrościć!

  Okazuje się, że Zbigniew Zamachowski (56 l.) kilka lat temu zdobył nie tylko wspaniałą nową żonę, ale i fantastyczną teściową, która pokochała go jak syna...

 • Villas porzuca swoje psy

  70-letnia Violetta Villas wraca na scenę. Ostatnio dała koncert w Toruniu, a kolejny, w Bydgoszczy, już w ten weekend. Piosenkarce znudziło się życie w Lewinie Kłodzkim z dwiema setkami przygarniętych psów.

 • Gucwińscy zobaczyli "Dżunglę"

  Jednymi z pierwszych widzów najnowszej animacji studia Walta Disneya "Dżungla" byli, nie kto inny, lecz państwo Hanna i Antoni Gucwińscy. Uwielbiani przez pokolenia, prowadzący program "Z kamerą wśród zwierząt" oraz wieloletni szefowie wrocławskiego ogrodu zoologicznego, fachowym okiem obejrzeli i ocenili pomysły twórców "Dżungli" .

 • Oglądała ich cała Polska

  Przez 30 lat przyciągali przed telewizory całe rodziny. Hanna i Antoni Gucwińscy ujawniali widzom najciekawsze sekrety zwierzęcego świata. Nam zdradzają kulisy realizacji kultowego programu.

 • Pustki: Zobacz nachalnego królika!

  Za sprawą trzeciej płyty "Do Mi No" grupa Pustki ugruntowała swoją mocną pozycję na scenie alternatywnej. Drugim singlem z tego albumu jest utwór "Słabość chwilowa", a teledysk do tego nagrania możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL. - W teledysku występuje królik, którego wypożyczyliśmy z wrocławskiego Zoo dzięki uprzejmości państwa Gucwińskich - mówi nam Radek Łukasiewicz, gitarzysta i wokalista Pustek.

Dyskusje na temat: gucwińscy
 • Re: "Klan": Oto nowa miłość Maćka Lubicza!

  Właśnie przez taką "działalność misyjną tvp" nie płacą ludzie abonamentu. GDZIE JEST CEJROWSKI, GDZIE SĄ GUCWIŃSCY, GDZIE ALMODOVAR, ALLEN, WIECZORYNKA, TELERANEK, DOMOWE PRZEDSZKOLE, KRECIK, REKSIO, WIELKA GRA, TEATR TELEWIZJI... Nie... miliard odcinków telenoweli niskich lotów, teleturnieje uwłaczające ludzkiej inteligencji, kevin co roku zamiast opowieści wigilijnej dickensa ...