• Informacje na temat:

  gudejko

Artykuły na temat: gudejko
 • Babcia nakryta na całowaniu!

  Aptekarz Witold (Jerzy Gudejko) przejdzie do działania. W końcu pocałuje Irenę (Dorota Kolak), i to na oczach jej wnuczki Mani (Aleksandra Radwańska)!

 • Maria Niklińska: Granie u boku mistrza to wyzwanie

  Maria Niklińska nie kryje satysfakcji z tego, że dużo dzieje się w jej życiu zawodowym. Aktorka gra teraz w spektaklu "Old love" w reżyserii Andrzeja Chichłowskiego u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Artura Barcisia. Można ją również oglądać w serialu "Klan".

 • Mój przepis na gwiazdę

  Jerzy Gudejko jest aktorem, ale od ponad 20 lat prowadzi agencję aktorską. Teraz pracuje nad musicalem. - Pokaże on wyjątkowe zachowania ludzi w niezwykłych czasach, a tłem będzie najważniejsze uczucie - miłość - zapowiada.

 • Najlepszy musical od czasów "Metra"?

  Trwają pracę nad musicalem o wydarzeniach sierpnia 1980 roku. "Nie wiedzieć, kiedy minęło już 30 lat. Chcemy trafić z tą historią do młodych ludzi" - powiedział producent Jerzy Gudejko. Jest szansa, że swój wkład w projekt będą mieli Elton John i Bono.

 • Wszyscy idą na randkę

  Beata (Maja Ostaszewska) umówi się na kawę ze swoim eksiem Leonem (Przemysław Bluszcz), Irena (Dorota Kolak) z Witoldem (Jerzy Gudejko), a Anka (Magda Kumorek) z Robertem (Robert Gonera). Co z tego wyniknie?

 • Mieć talent i mnóstwo szczęścia

  Jest aktorem, ale od ponad 20 lat prowadzi agencję aktorską. Teraz pracuje nad musicalem. - Pokaże on wyjątkowe zachowania ludzi w niezwykłych czasach, a tłem będzie najważniejsze uczucie, czyli miłość - zapowiada Jerzy Gudejko.

 • Rosati pozywa Żuławskiego

  ...- Weronika wniosła pozew do sądu o ochronę dóbr osobistych przeciwko wydawcy oraz autorowi książki "Nocnik" - informuje Jerzy Gudejko , menedżer aktorki. Chodzi o nową powieść Andrzeja Żuławskiego , w której główna bohaterka jest łudząco podobna do Rosati (26 l.).

 • "Krzyżacy" Żamojdy: Po castingu

  W sobotę, 16 września, w Agencji Aktorskiej Gudejko w Warszawie, blisko 200 młodych dziewcząt i chłopców z całej Polski wzięło udział w castingu do głównych ról - Danuśki, Jagienki i Zbyszka, w filmie "Krzyżacy" Jarosława Żamojdy.

 • Barwy szczęścia

  ...: Paweł Jurek, Magdalena Fertacz, Tomasz Wojtczuk Aktorzy: Przemysław Stippa, Andrzej Niemyt, Olga Jankowska, Marek Molak, Olaf Kaprzyk, Wiktoria Gąsiewska, Jasper Sołtysiewicz, Natan Gudejko...

 • Casting do "Krzyżaków" Żamojdy trwa

  Bez względu na to, co mówią twórcy dwóch równolegle przygotowywanych wersji "Krzyżaków", prace nad nimi obrazami trwają. 3 i 4 października w Agencji Aktorskiej Gudejko w Warszawie, odbył się kolejny casting do filmu "Krzyżacy" w reżyserii Jarosława Żamojdy. Poszukiwano odtwórców ról Danusi, Jagienki oraz Zbyszka.

Zdjęcia na temat: gudejko
Dyskusje na temat: gudejko