• Informacje na temat:

  gugała

Artykuły na temat: gugała
 • Jarosław Gugała też został zaatakowany!

  Dziennikarz Jarosław Gugała (54 l.) wyznał właśnie, że i jemu przydarzyła się niezbyt przyjemna historia w jednym z centrów handlowych...

 • Dorota Gawryluk: Pozytywne napięcie

  Karierę dziennikarską zaczynała w Polsacie, a z głównym wydaniem "Wydarzeń" związana jest już pięć lat, czyli połowę ich obecności na antenie. Prowadzi je na zmianę z Magdą Sakowską i Jarosławem Gugałą, ale dyżur np. w dni świąteczne, nie jest dla niej nowością. Podkreśla, że ceni sobie pracę, w której pierwsze skrzypce grają czas, adrenalina i najświeższe newsy.

 • Gugała schudł 15 kg!

  Naczelny polsatowskich "Wydarzeń", 51-letni Jarosław Gugała , trzy miesiące temu postanowił zgubić kilka kilogramów i przeszedł na dietę białkową. Dodatkowo zaczął uprawiać jogging. Schudł 15 kg!

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Nadzieja

  ...(Wiktor), Dariusz Wieteska (Piotr), Konrad Darocha (Adam), Monika Mazur (Martyna), Justyna Gugała (Daria), Łukasz Pawłowski (Paweł), Joanna Komarow (matka), Dariusz Taraszkiewicz (ojciec), Aleks...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • "Ranczo": Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu

  ...izolacji... Solejukowa jednak po raz kolejny udowodni, jak mądrą i niezwykłą  jest kobietą. Zdjęcia potrwają do listopada, na planie pojawią się nowi aktorzy: Justyna Gugała (Weronka), Lidia Sadowa...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • "Ranczo": Za kulisami nowego sezonu

  ...przyszłego roku. Pojawią się w nich nowi aktorzy, m.in. Lidia Sadowa, Mikołaj Krawczyk, Justyna Gugała, Wiesław Komasa i Kacper Matula. ​

 • Filip Łobodziński: Nieoczekiwana zmiana miejsc

  Pokolenie dzisiejszych 50-latków doskonale pamięta Filipa Łobodzińskiego z "Podróży za jeden uśmiech" Stanisława Jędryki. Jako Duduś był nieznośny, irytujący, przemądrzały i... nie sposób było go nie lubić.

Zdjęcia na temat: gugała
Wideo na temat: gugała
 • Wiosenny spot promocyjny Polsatu

  W spocie prezentującym wiosenną ramówkę telewizji Polsat wystąpili aktorzy z seriali “Hotel 52”,“Szpilki na Giewoncie” i “Pierwsza miłość” i Bronisław Cieślak z serialu “Malanowski i partnerzy”, jurorzy i prowadzący “Tylko muzyka. Must be the music” i “Tylko taniec. Got to Dance”, Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała z “Wydarzeń” oraz Mateusz Borek i Bożydar Iwanow z redakcji sportowej.

Dyskusje na temat: gugała
 • Re: "Ranczo" powraca! Kogo zabraknie w nowych odcinkach?

  Ej Lemingi żyjemy w wolnej Polsce i nie wy będziecie decydować co kto ma oglądać i słuchać . Już tak było -TVP - Lis , TVN - Pochanke , Polsat - Gugała , Super stacja - Zimnik . Wszędzie to samo wszędzie tak samo . Ani do kogo się przyczepić ani gdzie po protestować no EDEN po prostu EDEN .

 • Re: Urodziny serialowego Dudusia

  ...150 lat!!! szczególnie za "zespół reprezantacyjny" i Brassensa...tenorem lirycznym w tym zespole był red.z Polsatu...GUGAŁA! Cześć Wam renesansoi panowie!