• Informacje na temat:

  gustaw holoubek magdalena zawadzka

Artykuły na temat: gustaw holoubek magdalena zawadzka
 • Gustaw Holoubek późno stworzył szczęśliwą rodzinę

  Reżyser to taki człowiek, któremu nie powiodło się w aktorstwie, a aktor to taki człowiek, któremu nie powiodło się w życiu - mówił jeden z najwspanialszych polskich aktorów Gustaw Holoubek (†84(...) Magdalena Zawadzka - aktorka początkująca, ale już popularna dzięki postaci Baśki Wołodyjowskiej w filmowej Trylogii. Oboje już zetknęli się zawodowo wcześniej - raz na planie filmowym, później w telewizji...

 • Magdalena Zawadzka: Babcia na Facebooku

  Mniej gra, rzadziej występuje w telewizji. Ma inny cel w życiu: upamiętnianie ukochanego męża.

 • Magdalena Zawadzka: Ważny dzień tuż-tuż!

  .... Z tą sceną Gustaw Holoubek (†84 l.) był związany od 1989 r. W 1997 r. został jej dyrektorem artystycznym i pełnił tę funkcję aż do końca swych dni. Dlatego Magdalena Zawadzka (72 l.) wciąż chętnie tam(...), którzy nigdy mnie nie zawiedli, i grono serdecznych znajomych. Życie zweryfikowało wiele spraw. Rozluźnili ze mną znajomości ci, dla których po śmierci Gustawa stałam się mniej ważna - pisała sama...

 • Magdalena Zawadzka i Gustaw Holoubek: Życie słodkie jak cukier i tłuste jak orzech

  Ona była speszona starszym i znanym kolegą. On początkowo ją lekceważył i nie zwracał na nią uwagi.

 • Magdalena Zawadzka opłakuje 8. rocznicę śmierci męża! "Mało kto o Nim pamięta"

  ...6 marca minęła 8. rocznica śmierci wybitnego polskiego artysty, Gustawa Holoubka (†85 l.). Żona aktora, Magdalena Zawadzka (71 l.), uczciła jego pamięć. Artystka poskarżyła się na Facebooku na to, że nikt nie pamięta już o jej mężu.

 • Zawadzka z Wielkim Splendorem

  Magdalena Zawadzka została laureatką Wielkiego Splendora - nagrodyTeatru Polskiego Radia. Nagrodę wręczono w poniedziałek podczas gali w siedzibie Polskiego Radia w Warszawie. Splendora Splendorów, czyli nagrodę za całokształt twórczości otrzymała Irena Jun.

 • Magdalena Zawadzka zapewnia, że będzie wspaniałą babcią!

  Magdalena Zawadzka, czyli niezapomniana Baśka Wołodyjowska z "Przygód pana Michała", nie może się już doczekać chwili, gdy na świecie pojawi się pierwsze dziecko jej jedynego syna Jana Holoubka.

 • Pogrzeb Gustawa Holoubka

  Wybitny aktor, reżyser, pedagog, dyrektor Teatru Ateneum Gustaw Holoubek został pochowany w środę na warszawskich Starych Powązkach. Prezydent Lech Kaczyński uhonorował pośmiertnie artystę najwyższym polskim odznaczeniem - Orderem Orła Białego.

 • Magdalena Zawadzka i Ewa Wiśniewska pogodziły się po latach!

  Magdalena Zawadzka (70 l.) i Ewa Wiśniewska (73 l.) znów się przyjaźnią! Aktorki wybaczyły sobie dawne niesnaski.

 • Gustaw Holoubek nie żyje

  W Warszawie zmarł w nocy ze środy na czwartek wybitny aktor Gustaw Holoubek - wielka postać polskiego teatru i kina. Miał 85 lat. Widzom znany był przede wszystkim jako Gustaw-Konrad z "Dziadów" Kazimierza Dejmka oraz odtwórca ról w filmach "Pętla", "Sanatorium pod Klepsydrą", "Lawa", "Prawo i pięść".

Zdjęcia na temat: gustaw holoubek magdalena zawadzka