• Informacje na temat:

  guy pearce wiek

Artykuły na temat: guy pearce wiek
 • Największe wyzwanie

  ...zdobywczyni Oscara za pierwszoplanową kreację w filmie Lektor, Kate Winslet ("Titanic", "Małe dzieci"). Partnerują jej Guy Pearce ("Tajemnice Los Angeles", "Królestwo zwierząt"), nominowana do Złotego(...) - Guy Pearce jest fantastyczny jako Monty. Czuje się zaszczycona, że miałam okazję pracować z tymi ludźmi.   Czy Todd Haynes był na twojej liście reżyserów, z którymi chciałaś pracować...

 • Katie Holmes boi się ciemności

  Już 26 sierpnia do kin trafi nowa produkcja Guillermo del Toro ("Hellboy", "Labirynt fauna") zatytułowana "Nie bój się ciemności". Główne role w obrazie zagrali Katie Holmes, Guy Pearce i Bailee Madison.

 • Kate Holmes w horrorze

  Guillermo del Toro już w sierpniu wyjawi największy koszmar swojego dzieciństwa. Widzowie obejrzą film "Nie bój się ciemności", w którym jedną z głównych ról gra Kate Holmes.

 • Winona Ryder wystąpi w "White Jazz"

  Winona Ryder, gwiazda takich filmów jak: "Stracone dusze" , "Wiek niewinności" , "Miłość w Nowym Jorku" , wystąpi w kontynuacji słynnego dramatu kryminalnego "Tajemnice Los Angeles". Jak podał branżowy magazyn Variety , aktorce na planie partnerować będą John Cusack ( "Ulubieńcy Ameryki" ) i Nick Nolte ( "Cienka czerwona linia" .

 • Fenomen australijskiego gladiatora

  Ma status gwiazdy, jednego Oscara, ale nie przejmuje się konwenansami, jest miłośnikiem piwa i nie przykłada zbytniej wagi do swojego wyglądu. Na czym zatem polega fenomen Russella Crowe'a?

 • Miłość? Tylko w Paryżu!

  Nowa komedia Woody'ego Allena "O północy w Paryżu" oraz western science fiction "Kowboje i obcy" z Danielem Craigiem i Harrisonem Fordem to największe hity obfitującego w kinowe premiery tygodnia. W sumie na ekrany kin trafia w piątek aż 9 produkcji!