• Informacje na temat:

  guy pearce zdjęcia

Artykuły na temat: guy pearce zdjęcia
 • "Mildred Pierce": Od dziś na dvd

  Kate Winslet. Obok niej w obsadzie "Mildred Pierce" znaleźli się: zdobywca nagrody Emmy Guy Pearce ("Tajemnice Los Angeles"), dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Hope Davis ("Schmidt(...) najtrudniejszy projekt jaki zrealizowałam od czasu "Titanica". To było jak nakręcenie dwóch i pół filmu w 16 tygodni - wspomina Kate Winslet.   Zdjęcia do "Mildred Pierce" zostały w całości...

 • Lojalny Guy Pearce

  Guy Pearce ( "Memento" , "Wehikuł czasu" ) zagra główną rolę w filmie "The Proposition", historycznym dramacie, do którego scenariusz napisał Nick Cave. Akcja filmu rozgrywać się będzie na początku XIX wieku w Australii.

 • Największe wyzwanie

  ...zdobywczyni Oscara za pierwszoplanową kreację w filmie Lektor, Kate Winslet ("Titanic", "Małe dzieci"). Partnerują jej Guy Pearce ("Tajemnice Los Angeles", "Królestwo zwierząt"), nominowana do Złotego(...) - Guy Pearce jest fantastyczny jako Monty. Czuje się zaszczycona, że miałam okazję pracować z tymi ludźmi.   Czy Todd Haynes był na twojej liście reżyserów, z którymi chciałaś pracować...

 • Pearce, Irons i wehikuł czasu

  Guy Pearce ("Priscilla, królowa pustyni", "Tajemnice Los Angeles") zagra główną rolę profesora Alexandra Hartdegena w ekranizacji słynnej powieści H.G. Wellsa z 1895 roku "Wehikuł czasu", realizowanej właśnie dla wytwórni Dream Works i Warner Bros. Prowadzone są także rozmowy z Jeremym Ironsem ("Lolita", "Dungeons & Dragons") na temat jego udziału w projekcie. Nie podano jednak, kogo miałby

 • Nowa wersja "Hrabiego Monte Christo"

  W Irlandii rozpoczynają się zdjęcia do nowej wersji słynnej powieści Aleksandra Dumasa "Hrabia Monte Christo". Tym razem w postać tytułowego bohatera wcieli się 33-letni brytyjski aktor Guy Pearce, znany z ról w filmach "Tajemnice Los Angeles", "Priscilla, królowa pustyni" czy ostatnio "Rules of Engagement".

 • David Duchovny jako autor "Tajemnic Los Angeles"

  David Duchovny, gwiazdor serial u "Z Archiwum X" , w swoim nowym filmie wcieli się w postać znanego pisarza Jamesa Ellroy'a, autora powieści "Tajemnice Los Angeles". Na podstawie tej książki, w 1997 roku, powstał głośny dramat kryminalny Curtisa Hansona, z udziałem takich gwiazd jak Kevin Spacey, Russell Crowe, Kim Basinger (nagrodzona za swą kreację Oscarem), Danny DeVito, Guy Pearce.

 • Filmowa Natalie Imbruglia

  Australijska wokalistka Natalie Imbruglia ponownie pojawi się na dużym ekranie. Tym razem będzie można ją zobaczyć w roli głównej w filmie "Elise" swojego rodaka Jamesa Bogle'a. Zdjęcia będą kręcone w ojczyźnie wokalistki i reżysera.

 • Holmes w "Seksie w wielkim mieście 2"?

  Katie Holmes zagra w sequelu kinowej wersji "Seksu w wielkim mieście". Co na to jej mąż, Tom Cruise?

 • Nagrody krytyków z Las Vegas

  Dreszczowiec "Memento" Chrisa Nolana otrzymał cztery nagrody Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z Las Vegas (Las Vegas Film Critics), w tym najważniejszą - dla najlepszego filmu 2001 roku. Obraz "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" Petera Jacksona został uhonorowany sześcioma wyróżnieniami.

 • Dagmara Dominczyk: Z Kielc do Hollywood

  Dagmara Dominczyk ( "Rock Star" ), pochodząca z Kielc odtwórczyni roli Mercedes w nowej, hollywoodzkiej ekranizacji "Hrabiego Monte Christo" , przyjechała do Polski, aby wziąć udział w kinowej promocji tego filmu. Aktorka odwiedzi Warszawę, Gdańsk, Toruń i rodzinne Kielce. Obraz trafi na ekrany kin w piątek, 9 sierpnia.