• Informacje na temat:

  guy ritchie reżyser

Artykuły na temat: guy ritchie reżyser
 • Guy Ritchie zaprasza na piwo

  Reżyser Guy Ritchie , były mąż Madonny, otwiera brytyjski pub w Nowym Jorku. Nowy interes reżysera filmu "Sherlock Holmes" pomoże mu utrzymać bliższe więzi z synami.

 • Guy Ritchie nakręci prequel "300"?

  Brytyjski reżyser Guy Ritchie otrzymał propozycję reżyserii filmu "Kserkses" - prequelu kinowego hitu "300".

 • Madonna i Guy Ritchie już po rozwodzie

  Amerykańska gwiazda muzyki pop, Madonna (50 l.) i brytyjski reżyser Guy Ritchie (40 l.), rozwiedli się.

 • Guy Ritchie odpuścił Madonnie

  Były mąż królowej pop Madonny, brytyjski reżyser Guy Ritchie, podobno poddał się w walce o prawo do opieki nad ich dziećmi, chcąc uniknąć podziału rodziny.

 • Madonna i Guy Ritchie odnowią przysięgę małżeńską

  Królowa pop Madonna i jej mąż reżyser Guy Ritchie - wbrew plotkom o kryzysie - mają zamiar odnowić w przyszłym miesiącu przysięgę małżeńską podczas ceremonii w Londynie.

 • Guy Ritchie ofiarą włamywaczy

  Gdzie jest Sherlock Holmes, kiedy go naprawdę potrzeba? Brytyjski reżyser Guy Ritchie z pewnością też chciałby to wiedzieć. W letnim domu filmowca w Anglii w poniedziałek doszło do włamania, na szczęście udaremnionego przez jego pracowników.

 • Guy Ritchie poddał się w walce o dzieci

  Były mąż królowej pop Madonny, brytyjski reżyser Guy Ritchie, podobno poddał się w walce o prawo do opieki nad ich dziećmi, chcąc uniknąć podziału rodziny.

 • Guy Ritchie założył firmę fonograficzną

  W małżeństwie rzeczy funkcjonują na zasadzie "wet za wet", a co dopiero po rozwodzie... W przypadku związku gwiazd działania te często mają charakter artystyczny. Po rozstaniu Guyem Ritchie Madonna stanęła za kamerą. Teraz angielski reżyser próbuje swoich sił w muzyce - właśnie założył swoją własną firmę nagraniową - Punchbowl Recordings.

 • Madonna i Ritchie nie odnowią przysięgi małżeńskiej

  Guy Ritchie, mąż Madonny zaprzeczył, jakoby para miała w planach odnowienie ślubnej przysięgi. Dlaczego? - Bo nie ma na to pieniędzy.

 • Guy Ritchie o Sherlocku Holmesie

  Brytyjski reżyser Guy Ritchie nakręci na podstawie własnego scenariusza film o przygodach słynnego detektywa Sherlocka Holmesa - podają media.

Wideo na temat: guy ritchie reżyser
 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Sherlock Holmes

  Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego...

 • Sherlock Holmes: Gra cieni

  Akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach z pierwszego filmu, w 1891 roku. Genialny detektyw Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego oddany przyjaciel Dr John Watson (Jude Law) ponownie łączą swoje siły, by pokonać największego złoczyńcę świata - Profesora Moriarty (Jared Harris).