• Informacje na temat:

  guy sebastian

Artykuły na temat: guy sebastian
 • „Stawka większa niż kłamstwo”: Tajemnice Hansa Klossa

  Bond. Wtedy go nie znałem, ale Andrzej lub Zbyszek widzieli jeden, może dwa filmy za granicą. Pamiętam, że na festiwalu w San Sebastian widziałem angielski film o podwójnym szpiegu. Nakręcił go reżyser Bonda. Opowiadałem o tym Zbyszkowi3. We wrześniu 1967 roku na festiwalu filmowym w San Sebastian Janusz Morgenstern odebrał nagrodę za film Jowita. Wtedy też swoją premierę miał tam film...

 • Eurowizja 2015: Australia wybrała reprezentanta!

  Nie Sia i nie Iggy Azalea czy Kylie Minogue, a Guy Sebastian będzie reprezentował Australię na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji.

 • Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska polską reprezentantką!

  Monika Kuszyńska pojedzie na Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Decyzja została ogłoszona w programie "Świat się Kręci".

 • Iran triumfuje w San Sebatian

  Film zatytułowany "Turtles Can Fly" ("Żółwie mogą latać") Irańczyka Bahmana Ghobadiego zdobył w sobotę, 25 września, "Złotą Muszlę" - główną nagrodę 52. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastian.

 • Śmierć w australijskim "The X Factor"

  Do tragedii doszło podczas przesłuchań do australijskiej wersji programu "The X Factor".

 • Światowy Idol: 11 uczestników

  Znana jest już lista wykonawców, którzy w grudniu będą się ubiegać o miano "Światowego Idola". Oprócz reprezentującej Polskę Alicji "Alex" Janosz, znalazły się na niej nazwiska 10 zwycięzców lokalnych edycji tego programu, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii. Pierwszy etap zmagań telewidzowie, w tym polscy, będą mogli zobaczyć w Boże Narodzenie.

 • MTV Australia: Rozdano nagrody

  W czwartek, 3 marca, w "Luna Park" w Sydney po raz pierwszy w historii rozdano nagrody Video Music Awards australijskiej MTV. Na podium zmieścili się reprezentantka gospodarzy Delta Goodrem i grupy Green Day i Black Eyed Peas, którzy otrzymali po dwie statuetki.

 • Natasza Urbańska zrobi zagraniczną karierę?

  "Podróż do Los Angeles przerosła moje najśmielsze oczekiwania" - chwali się Natasza Urbańska. Czy to tylko zręczny PR czy polska wokalistka faktycznie stoi u progu międzynarodowej kariery?

 • Kurt Nilsen z Norwegii został zwycięzcą światowego finału "Idola". Uzyskał on 106 punktów w głosowaniu telewidzów z 11 krajów i wyprzedził drugą w konkursie Kelly Clarkson z USA o 9 punktów. Polka Alicja "Alex" Janosz zajęła 8. miejsce.

 • Ruszył festiwal Era Nowe Horyzonty

  W czwartek, 23 lipca rozpoczął się 9. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Festiwal otworzył najnowszy film Michaela Haneke "Biała wstążka" nagrodzony Złotą Palmą na tegorocznym festiwalu w Cannes.

Wideo na temat: guy sebastian
 • Bella i Sebastian

  Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Od pewnego czasu spokój tutejszych mieszkańców burzy wieść o grasującym w okolicy tajemniczym dzikim zwierzęciu. Pewnego dnia podczas spaceru po górach Sebastian spotyka na swojej drodze bezpańskiego owczarka. Udaje mu się zdobyć zaufanie zwierzęcia. Jest szczęśliwy, że znalazł przyjaciela. Wkrótce jednak okazuje się, że w psie, któremu chłopiec dał na imię Bella, dorośli widzą niebezpieczne zwierzę...

 • Klitschko

  Pełnometrażowy dokument opowiada historię dwóch najbardziej znanych braci w świecie boksu: Witalija i Wladimira Kliczków. Mamy szansę podejrzeć życie wielkich mistrzów od stawiania pierwszych kroków w boksie w Związku Radzieckim. Szansą na międzynarodową karierę była dla braci przeprowadzka na Zachód, gdzie pod okiem pierwszych profesjonalnych trenerów Wladimir trafił do elity czołowych zawodników warszawskiej Gwardii. Pasmo największych sukcesów rozpoczęło się w 1996 roku pierwszą zawodową...

 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.