• Informacje na temat:

  guy williams

Artykuły na temat: guy williams
 • "Kultowe seriale": Włoski Zorro z błyskiem w oku

  Guy Williams nigdy nie zapomniał, ile zawdzięcza Disneyowi. On to powierzył mu rolę Zorro, dzięki której Włoch stał się legendą. Właśnie mija 25 lat od jego śmierci.

 • Oficjalnie: Robbie Williams zaśpiewa w Krakowie

  W połowie kwietnia 2015 roku w Kraków Arenie wystąpi brytyjski wokalista Robbie Williams.

 • Madonna szykuje nowy album

  Madonna planuje powrót na rynek muzyczny z kolejnym, dwunastym już albumem. Doniesienia te potwierdził już menedżer gwiazdy, Guy Oseary. "Madonna w przyszłym miesiącu wchodzi do studia, by nagrywać(...) ludzi do współpracy" - oznajmiła gwiazda. Dotychczasową dyskografię Madonny zamyka album "Hard Candy" z 2008 roku, nagrany m.in. we współpracy z Timbalandem, Pharrellem Williamsem i Justinem Timberlakiem.

 • Daft Punk "Get Lucky": Szczęście ma tu niewiele do rzeczy

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Daft Punk: Podróż do wnętrza piramidy", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa SQN. Wybrany przez nas rozdział opowiada o współpracy francuskiego duetu z Pharrellem Williamsem. To właśnie z tej współpracy narodził się największy przebój w karierze Daft Punk - "Get Lucky".

 • Grammy 2015: Sam Smith triumfuje

  Brytyjski wokalista Sam Smith został królem wieczoru na 57. gali wręczenia nagród Grammy.

 • Guy Williams: Jedyny taki Zorro

  Nigdy nie zapomniał, ile zawdzięcza Disneyowi. On to powierzył mu rolę Zorro, dzięki której Włoch stał się legendą. Niebawem mija 25 lat od śmierci Guya Williamsa.

 • Robbie Williams: Pojednanie

  Robbie Williams i jego wieloletni kompozytor Guy Chambers zamierzają wspólnie pracować nad nowym albumem wokalisty.

 • R. Williams: Obsesja pieniądza

  "Obsesja na temat pieniędzy sprawiła, że nie dało się z nim dłużej pracować" - tak opisuje powody swojego rozstania z Robbiem Williamsem autor jego największych przebojów, Guy Chambers. Williams zaszokował niemal cały przemysł muzyczny, kiedy prawie dwa lata temu ogłosił, że "Escapology" był ostatnim albumem, nad którym pracował razem z cenionym w branży kompozytorem.

 • Nowy Robbie Williams?

  Czy Bryan McFadden stanie się równie wielką gwiazdą co Robbie Williams? Były wokalista irlandzkiej grupy Westlife właśnie podpisał solowy kontrakt z wytwórnią Sony, która ma zamiar zrobić z niego bożyszcze milionów nastolatek.

 • Posłuchaj spontanicznej piosenki Robbiego Williamsa!

  Robbie Williams nagrał żartobliwy, muzyczny komentarz do gali Brit Awards 2013. Muzykę do piosenki "Brits 2013" skomponował Guy Chambers, współautor największych przebojów Robbiego Williamsa.

Wideo na temat: guy williams
 • Moje Winnipeg

  Jeden z najoryginalniejszych i najbardziej szalonych filmów ubiegłego roku. Pełna ekscentrycznego humoru podróż do Winnipeg, rodzinnego miasta wielkiego kanadyjskiego reżysera. Dokumentalna fantazja kanadyjskiego reżysera Guya Maddina, znanego polskiej publiczności z festiwalu Era Nowe Horyzonty (w ramach tegorocznej, dziewiątej edycji odbędzie się retrospektywa z jego udziałem). Maddin w swoich obrazach zaciera granice między jawą a snem. Fascynują go: rodzinne miasto Winnipeg, nieme kino,...

 • Z miłości do...

  Para głównych bohaterów, Marion (Vanessa Redgrave) i Arthur (Terence Stamp), to starsze małżeństwo, mieszkające w obskurnym blokowisku w Newcastle. Ona, niezmiennie pogodna, otwarta na ludzi, uśmiechnięta i życzliwa, uczęszcza na próby chóru emerytów, prowadzone przez młodą nauczycielkę śpiewu, Elisabeth (Gemma Arterton) w osiedlowej świetlicy. On, zgorzkniały, mrukliwy tetryk, skłócony z synem (Christopher Eccleston), stroniący od ludzi, dowozi tylko swoją schorowaną żonę, na wózku...

 • Sherlock Holmes

  Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego...

Dyskusje na temat: guy williams
 • Re: "Kultowe seriale": Włoski Zorro z błyskiem w oku

  Guy Williams zmarl na wylew krwi do mozgu w eleganckiej dzielnicy Recoleta w Buenos Aires w 1989 roku. W chwili smierci nie bylo nikogo wokol niego i nawet policja zaczela go poszukiwac. Okazalo(...)) mial pierwotnie zagrac Zorro. W koncu zdecydowano ze Guy Williams wezmie role Zorro a role popularnego i "zlego komendanta" Monasterio dostanie Britt Lomond.