• Informacje na temat:

  guzik anna z chłopakiem

Artykuły na temat: guzik anna z chłopakiem
 • Anna Guzik się zaręczyła

  Od niedawna na palcu Anny Guzik (36 l.) lśni piękny pierścionek z wielkim brylantem. To może oznaczać tylko jedno: po trzech latach znajomości gwiazda serialu "Na Wspólnej" zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Wojciechem Tylką.

 • "Na Wspólnej": Z aresztu wprost przed ołtarz

  W jubileuszowym, 2000. odcinku "Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne "tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk).

 • Anna Guzik szuka miłości

  ...29-letnia aktorka wciąż jest sama, a wizerunek z pewnością nie pomoże jej w znalezieniu ukochanego. Z najnowszego "Twojego Imperium" dowiadujemy się, że Ania Guzik znowu została obsadzona w roki samotnej matki, tym razem na dużym ekranie.

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • Anna Guzik odwiedzi hotel

  Na przyjęciu w hotelowej restauracji zjawią się dawni znajomi. Wśród nich będą Ewa (Anna Guzik) i Danka (Kinga Ilgner). Pierwsza z nich to wyjątkowo ciepła, sympatyczna osoba, której, niestety, życie nie oszczędzało. Mężczyzna, z którym była związana przez wiele lat, traktował ją podle, a w końcu zostawił. Jej przeciwieństwem jest Danka. Próżna i przeświadczona o swojej nieomylności, bardzo dba...

 • Dorośli w opałach

  W kolejnym odcinku "Dnia Kangura" trudne zadanie czeka znaną z serial u "Hela w opałach" Annę Guzik oraz aktora Zbigniewa Buczkowskiego. Kto lepiej poradzi sobie z niesfornymi dzieciakami?

 • Liszowska będzie uprawiać seks z... Guzik

  Joanna Liszowska (32 l.) i Anna Guzik (34 l.) spotkają się niebawem na deskach warszawskiego teatru Komedia. Panie zagrają w sztuce "Wydmuszka" autorstwa Marcina Szczygielskiego. Będzie gorąco!

 • Nie trzeba się bać

  - To rzeczywiście bardzo miły moment w moim życiu - mówi Anna Mucha, która po 10 latach wróciła na duży ekran. Aktorka zdradziła, że nie lubi być w tłumie innych kobiet, ceni sobie poczucie humoru Woody'ego Allena, nie żałuje porzucenia roli jurorki w programie "You Can Dance - Po Prostu Tańcz" i że teraz jest wreszcie bardzo szczęśliwa.

 • Guzik w końcu wyhaczyła faceta

  Anna Guzik (32 l.) po długim epizodzie z samotnością w końcu znalazła faceta - donosi "Super Express". Na imprezie Polsatu pojawiła się w towarzystwie fryzjera Leszka Czajki. Czy to nowy chłopak Anny(...) nie mogły sie wręcz od siebie oderwać. Do tej pory postrzegana jako chłodna osoba, Anna Guzik w niczym takiej nie przypominała" - czytamy harlequinową relację. Tabloid publikuje zdjęcia całującej się...

 • Co w nowym sezonie "Na Wspólnej"?

  W kolejnych sezonach "Na Wspólnej" do znanej ekipy dołączają nowe twarze. W ostatnim czasie w serial u pojawili się m.in.: Anna Samusionek, Jacek Poniedziałek, Patricia Kazadi, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Żulewska i Maciej Wierzbicki. Jak potoczą się losy bohaterów w nowym sezonie? Przekonamy się o tym we wrześniu, ale już dziś możemy zdradzić kilka tajemnic.

Zdjęcia na temat: guzik anna z chłopakiem
Wideo na temat: guzik anna z chłopakiem
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...