• Informacje na temat:

  gwen stefani pies

Artykuły na temat: gwen stefani pies
 • Gavin Rossdale: Jestem wierny jak pies

  Gavin Rossdale, wokalista brytyjskiej grupy Bush, przyrzekł, że jest wierny swej partnerce Gwen Stefani i to, że był fotografowany w towarzystwie Nicole Appleton z grupy All Saints i wielu innych kobiet, nic naprawdę nie znaczy.

 • Schodki do łóżka dla psa

  Rockowe małżeństwo Gwen Stefani (No Doubt) i Gavin Rossdale (Bush) tak przepadają za swoim psem Winstonem, że zbudowali mu specjalne schodki prowadzące do ich łóżka. Dzięki nim czworonożny ulubieniec nie będzie musiał wskakiwać, by znaleźć się u nóg państwa.

 • "Mam talent": Agnieszka Chylińska bezlitosna dla 13-latka

  Sporo gorzkich słów usłyszał od Agnieszki Chylińskiej 13-letni wokalista Kuba Anusiewicz. Decyzją jurorów Kuby nie zobaczymy w finale. Najwięcej głosów od telewidzów otrzymał ukraiński teatr cieni Fireflies.

Wideo na temat: gwen stefani pies
 • Marmaduke - Pies na fali

  Komedia rodzinna w reżyserii Toma Deya ("Miłość na zamówienie", "Kowboj z Szanghaju"). Niesamowite perypetie przeciętnej amerykańskiej rodziny i jej "oczka w głowie" - ogromnego doga, który często wplątuje w kłopoty swych kochających właścicieli. Marmaduke to najsłodszy dog niemiecki na świecie i bohater pasków komiksowych drukowanych w sześciuset gazetach w ponad dwudziestu krajach. Ten psiak zawsze znajdzie sposób, żeby się wyróżnić i robi to nie tylko za pomocą rozmiaru. Odkąd...

 • Kraul

  Film opowiada historię romansu rodzącego się między Martinem i Gwen. On jest młodym człowiekiem utrzymującym się z dorywczych prac i drobnych kradzieży. Ją najbardziej kręci pływanie - codziennie z pasją trenuje, wypływając daleko w morze. Życie tych dwojga zmienia się, kiedy ona zachodzi w ciążę, a on niespodziewanie zostaje oskarżony o morderstwo…

 • Niesamowity Spider-Man 2

  Zbliża się zakończenie szkoły, ale pomimo tego Peter Parker (Andrew Garfield) ma ważniejsze sprawy na głowie. Jego życie utknęło pomiędzy ściganiem złych facetów jako Spider-Man, a spotkaniami z ukochaną Gwen Stacy (Emma Stone). Peter nie zapomniał o obietnicy złożonej ojcu dziewczyny, jednak nie potrafi jej dotrzymać. Wszystko zmienia się, gdy w mieście pojawia się nowy złoczyńca, Electro (Jamie Foxx).