• Informacje na temat:

  gwen stefani piosenkarka

Artykuły na temat: gwen stefani piosenkarka
Wideo na temat: gwen stefani piosenkarka
 • Gwen Stefani z mężem i synkiem

  Piosenkarka Gwen Stefani z synem Kingstonem i mężem Galvinem Rossdale'em na spacerze w parku w Los Angeles 6 października.

 • Kraul

  Film opowiada historię romansu rodzącego się między Martinem i Gwen. On jest młodym człowiekiem utrzymującym się z dorywczych prac i drobnych kradzieży. Ją najbardziej kręci pływanie - codziennie z pasją trenuje, wypływając daleko w morze. Życie tych dwojga zmienia się, kiedy ona zachodzi w ciążę, a on niespodziewanie zostaje oskarżony o morderstwo…

 • Gwen Stefani na pinkinu z rodziną

  Piosenkarka Gwen Stefani spędza popołudnie z rodziną - mężem Gavinem Rossdale'em i synami, 2,5-letnim Kingstonem i 2-miesięcznym Zumą w parku w Los Angeles.

 • Niesamowity Spider-Man 2

  Zbliża się zakończenie szkoły, ale pomimo tego Peter Parker (Andrew Garfield) ma ważniejsze sprawy na głowie. Jego życie utknęło pomiędzy ściganiem złych facetów jako Spider-Man, a spotkaniami z ukochaną Gwen Stacy (Emma Stone). Peter nie zapomniał o obietnicy złożonej ojcu dziewczyny, jednak nie potrafi jej dotrzymać. Wszystko zmienia się, gdy w mieście pojawia się nowy złoczyńca, Electro (Jamie Foxx).