• Informacje na temat:

  gwiazda burleski

Artykuły na temat: gwiazda burleski
 • Gwiazda Victorii Beckham świeci jasno

  Victoria widziana była w towarzystwie ikony burleski i byłej kochanki Marilyna Mansona, Dity Von Teese na pokazie mody Chanel. Jeszcze tego samego dnia pani Beckham pomagała swojemu przyjacielowi, projektantowi mody Roberto Cavalliemu w otwarciu swojego nowego paryskiego sklepu. Victoria od zawsze była wielką fanką Cavalliego, więc gdy przyszło jej użyczyć mu trochę swojej sławy, projektant nie...

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

 • Rihanna twarzą klubu ze striptizem?

  ...gazecie "Daily Star" informator z otoczenia gwiazdy. To bardzo pracowity rok dla Rihanny, która przebywa obecnie w Europie w ramach światowej trasy koncertowej "Last Girl on Earth". Gwiazda ma...

 • Kolejna striptizerka z Oscarem?

  Gwiazda burleski Dita Von Teese ma nowy pomysł na swoją karierę. Modelka chce porzucić striptiz na rzecz roli w hollywoodzkiej produkcji.

 • Rozwód Aguilery w kwietniu

  Gwiazda znana z hitu "Dirrty" w październiku ubiegłego roku zaskoczyła opinię publiczną wnosząc o separację po pięciu latach małżeństwa z Bratmanem, specjalistą od marketingu w branży muzycznej. Para(...) z ich wspólnego domu zaledwie na początku ubiegłego tygodnia. Sędzia uprawomocni rozwód pary 15 kwietnia. Aguilera zdążyła już pocieszyć się po rozstaniu z mężem. Gwiazda spotyka się obecnie z Matthew...

 • Eurowizja i była Mansona

  Gwiazda burleski i była żona Marilyn Mansona - Dita Von Teese wystąpi gościnnie w składzie niemieckiej reprezentacji na konkurs Eurowizji w Moskwie.

 • Christina Aguilera weźmie ślub na... prywatnej wyspie!

  Christina Aguilera (33 l.) planuje poślubić swojego narzeczonego Matthewa Rutlera w święta Bożego Narodzenia. Chciałaby, aby ceremonia odbyła się w niezwykłym miejscu.

 • Burleski Chaplina, reklamy z Garbo

  W Kinie Iluzjon Filmoteki Narodowej odbędzie się 8. edycja Święta Niemego Kina. Nieme filmy będą wyświetlane od 14 do 17 października.

 • Aguilera aresztowana

  Aguilera w październiku rozstała się z mężem, producentem muzycznym Jordanem Bratmanem. Ich rozwód jest planowany na kwiecień. Obecnego partnera gwiazda poznała na planie musicalu "Burleska".

 • Zostanie matką po raz drugi

  Maggie Gyllenhaal spodziewa się drugiego dziecka z mężem, także aktorem, Peterem Sarsgardem. Doniesienia te potwierdził już rzecznik prasowy gwiazdy.