• Informacje na temat:

  gwiazda golfa

Artykuły na temat: gwiazda golfa
 • Beata Tyszkiewicz wraca do "Tańca z gwiazdami"? Przez głodową emeryturę

  W "Tańcu z gwiazdami" szykuje się kolejna niespodzianka...

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget Jones". Przed państwem znany-nieznany Hugh Grant!

 • Wiarołomna gwiazda golfa gościnnie

  ...przemawiającemu Woodsowi. Z kolei prawdziwy Woods zrobił sobie przerwę od golfa, aby zająć się swoim życiem prywatnym. Zobaczcie jak Tiger tłumaczył się w serialu: PAP/swiatseriali.pl...

 • Fassbender jako Steve Jobs. Ruszyły zdjęcia

  Ruszyły zdjęcia do biograficznego filmu o życiu Steve'a Jobsa. W postać założyciela Apple'a wcieli się Michael Fassbender. Na ekranie zobaczymy również Setha Rogena i Kate Winslet.

 • Elegancka Magda Cielecka na ramówce TVN-u

  Magda Cielecka (46 l.) jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych Polek. Choć jej stylizacja z ramówki TVN-u była dość skromna, aktorka prezentowała się jak zawsze elegancko i szykownie. Wygląda jednak na to, że źle dobrała stanik, gdyż pod czarnym golfem wyraźnie przebijały się sutki. Jak Wam się podoba?

 • Jason Sudeikis: Więcej czasu z Jennifer Aniston

  Mimo że w komedii "Szefowie wrogowie 2" Jason Sudeikis tworzy ekranowy tercet z Jasonem Batemanem i Charliem Dayem, jego najczęstszą kinową partnerką jest Jennifer Aniston. "Tym razem mieliśmy dużo więcej czasu dla siebie" - chwali współpracę z seksowną aktorką Sudeikis. Film "Szefowie wrogowie 2" ukazał się właśnie na płytach DVD i Blu-ray.

 • Wiktor Zborowski i Maria Winiarska: Przed nimi operacja

  Znany z pasji do gry w golfa Wiktor Zborowski (67 l.) na jakiś czas będzie musiał zrezygnować z ukochanej aktywności. Powód? Poważna kontuzja lewego kolana. Aktora czeka operacja, a nawet dwie, bo drugie kolano również nie jest w najlepszej kondycji.

 • Na polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club w Rajszewie odbyła się Akademia Golfowa Gwiazd, w której pod okiem trenerów znane osobistości świata show-biznesu próbowały swoich sił w grze w golfa.

 • Jordyn Woods w prześwitujących spodniach na imprezie!

  Modelka Jordan Woods (21 l.), prywatnie przyjaciółka Kylie Jenner (21 l.) bywa od czasu do czasu na imprezach celebryckich. Jako że trzyma się z rodziną Kardashianów, jest również zapraszana na ich prywatne imprezy. Ostatnio została sfotografowana pod klubem, w którym odbywały się urodziny chłopaka Kourtney Kardashian. Jordan Woods była ubrana w czarny golf oraz spodnie, które, jak się okazało w świetle reflektorów, były całkowicie prześwitujące. Wyszłybyście w nich gdziekolwiek?

 • Gwiazdy w Międzyzdrojach

  W czwartek, 7 lipca, rozpoczął się 16. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. W tym roku swoje dłonie odcisną Janusz Józefowicz, Anna Jurksztowicz, Krzesimir Dębski i Zbigniew Górny. W programie są wydarzenia teatralne, koncerty , wystawy plakatów, fotografii i malarstwa.