• Informacje na temat:

  gwiazda jednego serialu

Artykuły na temat: gwiazda jednego serialu
 • Polacy pokochali "Zniewoloną". Gwiazda serialu odpowiada fanom

  ..."Zniewolona" niespodziewanie stała się hitem wakacji, a jej popularność ciągle rośnie. Główną rolę w serialu zagrała 26-letnia Katerina Kowalczuk. Polscy widzowie szybko pokochali śliczną aktorkę. Ona nie pozostaje im dłużna.

 • Scarlett Johannson w serialu

  Kolejna gwiazda Hollywood chce spróbować swoich sił na małym ekranie. Po sukcesie Mattew McConaugheya w "Detektywie" i Kevina Spacey w "House of Cards" czas na piękną Scarlett Johannson. Gwiazda zagra w miniserialu, będącym adaptacją powieści Edith Wharton.

 • "Leśniczówka": Gwiazda serialu trafiła do szpitala! Miała wypadek!

  ...na izbie przyjęć jednego z warszawskich szpitali. Przyjechała tam... Uberem. - Jeślibym straciła przytomność albo coś poważnego by mi się stało, to wzywalibyśmy karetkę. W tamtym momencie nie czułam...

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • "M jak miłość": Święta z gwiazdami serialu

  ...koszyczek. Mamy tam zaprzyjaźnionego księdza oraz bliskich nam ludzi, z którymi przy tej szczególnej okazji możemy się spotkać i porozmawiać - zdradza gwiazda serialu "M jak miłość". I po to właśnie(...) Szomańska, Tomasz Oświeciński i Mikołaj Roznerski. Z aktorami znanymi z serialu "M jak miłość" rozmawiamy, z czym najbardziej kojarzą im się święta, a także jakie tradycje kultywują w swoich rodzinach...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Netflix: Gwiazda "Downton Abbey" wystąpi w serialu "Godless"

  Michelle Dockery dołączyła do obsady serialu "Godless".

 • William Fichtner odwiedził Polskę

  Na specjalne zaproszenie AXN Central Europe, do Polski przyjechał William Fichtner, gwiazda serialu "Przekraczając granice", oryginalnej produkcji telewizji AXN.

 • "Wspaniałe stulecie": Gwiazda serialu wyszła za mąż!

  ..."Wspaniałego stulecia", wystąpiła w kilku filmach i serialach ("Yarım elma", "Asi"). Can Oz to szef jednego z największych tureckich wydawnictw, czyli Can Publishing House.

 • "Gra o tron": Alfie Allen, czyli Theon Greyjoy, o 5. sezonie kultowego serialu

  - Jestem fanem serialu i oglądam każdy odcinek - mówi Alfie Allen, który w kultowej produkcji "Gra o tron" wciela się w Theona Greyjoy'a. Pierwszy odcinek piątego sezonu widzowie będą mogli obejrzeć w nocy z 12 na 13 kwietnia o godz. 3:00 nad ranem, w HBO.

Zdjęcia na temat: gwiazda jednego serialu
Wideo na temat: gwiazda jednego serialu
Dyskusje na temat: gwiazda jednego serialu